Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі завершується приймання заявок від ОСББ на участь у співфінансуванні

Залишилось три тижні. У Дніпрі завершується приймання заявок на співфінансування. Встигнути ще можна – до 31 серпня. В управлінні з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради закликають голів ОСББ поквапитись і не затягувати з поданням, оскільки заявки ще треба перевірити.

«Уже подано від ОСББ 102 заявки, а підтверджено – 72. На них місто готово виділити 20 мільйонів гривень. Цьогоріч найпопулярніші подання: на ремонти електромереж, покрівлі та ліфтового обладнання. Також ми бачимо попит на капремонти й утеплення фасадів», – розповів начальник відділу по роботі з проєктами управління з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

За умовами програми співфінансування об’єднання сплачують за ремонт 25 %, а 75 % коштів надає місто. Максимальна сума ремонтів: на поточні – 200 тисяч гривень, а на капітальні – півтора мільйона.

Також Владислав Макарець нагадав, як подавати заявку на співфінансування: «Треба перейти на сайт, в особистий кабінет, завантажити протокол загальних зборів та дефектний акт (потрібен при виконанні невеликих поточних ремонтів та деяких видів капітальних), вказати суму проєкту та вид робіт. Прийти за адресою: площа Шевченка, 7 (кабінет 428) для перевірки та підтвердження заявки. За допомогою сайту ще можна відстежувати статистику по районах Дніпра: які найактивніші, а також найпопулярніші види робіт».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Як ОСББ у Дніпрі можуть отримати інформацію про кількість зареєстрованих осіб у будинку
У 2021 році на Дніпропетровщині створили 190 ОСББ
Ліміти для проєктів співфінансування, штрафи за засмічення території, доля електросамокатів: що ухвалили на сесії Дніпровської міськради
Як дніпровським ОСББ зменшити енерговитрати?
Ремонти у багатоповерхівках та ОСББ: що планують зробити цього року у Дніпрі