Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У двох громадах Дніпропетровщини працюватимуть над вдосконаленням системи громадського здоров’я

Зеленодольська та Покровська громади перемогли у конкурсному відборі на участь у менторській програмі «Громадське здоров’я у громаді», яка реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Взагалі, з 86 потенційних учасників були відібрані 12 громад, з якими працюватимуть експерти в напрямку вдосконалення системи громадського здоров’я та профілактики захворювань на території громад.

Менторська програма розроблена та реалізовуватиметься у співпраці з фахівцями Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія». Її мета – посилення сектору громадського здоров’я в територіальних громадах та допомога громадам у розробці плану і стратегію вирішення окремих питань розвитку громадського здоров’я.

Для Зеленодольської та Покровської громад участь у програмі – це можливість спільно з експертами, менторами та фахівцями напрацювати дорожню карту по вдосконаленню системи громадського здоров’я в громаді. А також синхронізувати систему медицини, яка лікує та відновлює здоров’я громадян, із системою громадського здоров’я, яка відповідає за профілактику та запобігає виникненню ситуацій, які негативно впливають на здоров’я людей, — зазначила керівниця Дніпропетровського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Олена Тертишна.

За її словами, програма складатиметься з шести модулів. Учасники дізнаються про:

  • Основи громадського здоров’я в громаді
  • Інфекційні захворювання та їхня профілактика
  • Запобігання та боротьба з неінфекційними захворюваннями
  • Паліативна допомога в громаді
  • Запобігання насильству та боротьба з його наслідками
  • Лідерство та ведення переговорів

Менторська програма стартує наприкінці серпня в онлайн-форматі і триватиме до листопада 2021 року.

 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Внутрішній аудит визначає якість внутрішнього контролю за ефективністю використання коштів в громаді, — експерти U-LEAD
Команди з 12 громад Дніпропетровщини пройдуть навчання з управління проєктами
Як вистояти громаді в кризових ситуаціях, — поради від експертів U-LEAD
Громади Дніпропетровської області готуються до Всеукраїнського перепису населення 2023 року
У громаді Дніпропетровської області стартує унікальна програма розвитку підприємництва