Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Учнівству та вчителькам Дніпропетровщини розповіли про успішні кампанії та безпеку в соцмережах

У рамках проєкту «БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер», який реалізує Гендерний клуб Дніпро, відбуваються чергові онлайн-тренінги для учасників — учнів, учениць старших класів та викладачок шкіл з міст Кам’янське, Павлоград, Жовті Води, Марганець, які беруть участь у проєкті.

Досвідчений тренер, медіа-експерт Сергій Штурхецький провів заняття щодо того, як ефективно формулювати ідеї та просувати їх у соціальних мережах. Зокрема, мова йшла про створення та ведення сторінок, розвиток груп, принципи підготовки ефективного посту, протидію тролінгу та розпізнавання ботів, правила безпеки в соцмережах.

Учасниці/-ки онлайн-тренінгу із зацікавленістю отримували нові знання та навички, ставили питання та дискутували.

«Ще при знайомстві ми виявили, що наші інформаційні уподобання… абсолютно різні. І ось із цього виклику ми й розпочали розмову щодо соціальних мереж: як зробити наше повідомлення цікавим для різних авдиторій, коли і що постити, на якій платформі? — розповідає тренер Сергій Штурхецький. — Обговорили ми і питання NETикету — правила етичної поведінки в мережі. Нам стала в нагоді наша різноманітність, адже ми вирішували етичну дилему і з позиції учня/учениці і вчителя/вчительки«.

Нагадаємо, в рамках проєкту «БІГ. Безпека. Інклюзія Гендер» учениці/ученики шкіл Дніпропетровщині опановують принципи рівності жінок і чоловіків, отримують знання про захист від насильства представниць/представників вразливих груп — дітей з інвалідністю, дітей з малозабезпечених сімей, представниць/представників національних/релігійних меншин тощо. Завдяки отриманим знанням та навичкам команди шкіл за підтримки досвідчених менторів створять та проведуть власні кампанії в соцмережах щодо гендерної рівності.

Також під час реалізації проєкту “БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер” пройде гендерний, інклюзивний, безпековий аудит навчальних закладів, результати якого оприлюднять наприкінці 2021 р. У підсумку буде розроблено Стратегію гендерної рівності, інклюзії та безпеки для навчальних закладів, що беруть участь у проєкті.

***

Проєкт «БІГ. Безпека, інклюзія, гендер в освіті» реалізує ГО «Гендерний клуб Дніпро» за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією ПАКТ.

 

 

 

Читайте також:

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Перший рік нового адмінтерустрою з оновленим законодавством — це справжня школа зрілості громад
Чи змінилася ситуація з безпекою та громадським порядком під час пандемії: результати опитування