Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Задля рівності. В школах Дніпропетровщини проведуть аудит простору

У рамках проєкту “БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер. Гендерний аудит як інструмент змін”, який реалізує Гендерний Клуб Дніпро, його експертки здійснюють візити до шкіл, що беруть участь у проєкті, проводять аудит простору та нетворкінгові зустрічі експерток і команд проєкту. Перша зустріч відбулася у школі №11 м.Павлограда, йдеться на Громадському просторі.

Під час візитів до шкіл експертки проєкту аналізують наявність інформаційних стендів та їхню наочність, звертають увагу на стан приміщень. Особлива увага – розвитку безбар’єрного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних осіб.

Нагадаємо, участь у проєкті “БІГ. Безпека. Інклюзія. Гендер. Гендерний аудит як інструмент змін” беруть п’ять шкіл з міст Кам’янське, Павлоград, Жовті Води, Марганець на Дніпропетровщині. Він передбачає навчання дітей принципам рівності жінок і чоловіків. Інші важливі акценти – захист прав та убезпечення від насильства представниць/представників вразливих груп – дітей з інвалідністю, дітей з малозабезпечених сімей, представниць/представників національних/релігійних меншин тощо.

Активну участь у проєкті беруть представники навчальних закладів, зокрема – вчительки, учениці та учні старших класів. За підтримки менторів команди з кожної школи створять та проведуть власні кампанії в соцмережах щодо гендерної рівності.

Проєкт “БІГ. Безпека, інклюзія, гендер в освіті” реалізує ГО “Гендерний клуб Дніпро” за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією ПАКТ.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Більше ніж третина опитаних школярів потерпає від булінгу, майже 13% страждали від фізичного насильства – дослідження
У Дніпрі молодь навчалась вести блоги та шукати порозуміння
Гендерний Клуб Дніпро адвокатуватиме Стратегію гендерної рівності в сфері освіти регіону
У Дніпрі відбудеться «тест-драйв» технічних професій для дівчат
Відсутність допомоги та реабілітації: з якими проблемами стикаються жінки-ветеранки Дніпропетровщини