Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Зі статусом «зроблено»: на Дніпропетровщині капітально відремонтували дорогу Партизанське-Лобойківка

Фінішував капітальний ремонт дороги Партизанське-Лобойківка. Оновили 6 кілометрів автошляху. Майже вся ділянка проходить через село Балівка Дніпровського району. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«В області триває розбудова дорожньої інфраструктури. Оновлення та будівництво – на магістралях державного значення. А ще ремонтуємо місцеві автошляхи. Серед зроблених об’єктів – дорога Партизанське-Лобойківка», – зазначив Валентин Резніченко. 

Підрядники поклали новий «дорожній одяг» завтовшки 11 см. На асфальтобетонне покриття дають гарантію 10 років.

А ще будівельники відсипали узбіччя, нанесли розмітку, встановили світловідбивачі.

Нову дорогу вже випробувала завідувачка Балівської амбулаторії сімейної медицини Ярослава Луб. Лікарка виїжджає на медичному транспорті до пацієнтів. В неї їх понад 1,9 тис.

«Навіть статус в соцмережах поставила, що тепер дуже приємно на роботу їздити. Добираюся до людей на виклики набагато швидше. А це іноді декілька кілометрів на інший бік села», – радіє сімейна лікарка Ярослава Луб. 

Дорогу Партизанське-Лобойківка відновили обласним коштом – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Капітального ремонту вона не знала понад три десятиліття.

«Я і своїм транспортом їжджу, і громадським. На роботу, і у справах. Комфортніше стало. Наш центр розквіт. Став сучаснішим», – вважає мешканець Балівки Станіслав Музика.

А місцева жителька Таміла додала, що навіть краєвид села змінився. Стало затишніше.

«Гаряча пора в нас була влітку. Клали асфальт, їздили котки. Цікаво було спостерігати за таким грандіозним ремонтом», – розповіла Таміла. 

Дорогою Партизанське-Лобойківка йде великий потік пасажирського транспорту. Він з’єднує село Балівка з Петриківкою, Царичанкою, Дніпром. Лише рейсових автобусів за день проїжджає півсотні. В опорну школу на навчання підвозять дітей.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Матиме безліч спортивних локацій: у Петропавлівці облаштовують стадіон ліцею №2
В аеропорту Дніпра стартувало будівництво нової злітно-посадкової смуги
У Васильківці почали зводити «з нуля» будинок для дітей-сиріт
Міні-футбольне поле, ігровий майданчик, тренажери: у Покровському ліцеї оновлюють стадіон
У Софіївці осучаснюють стадіон місцевої спортшколи