Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Гірники Криворізького залізорудного комбінату виграли апеляцію у справі з підприємством

Гірники Криворізького залізорудного комбінату виграли апеляцію у справі з підприємством. Майже рік КЗРК судився з десятьма гірниками через підземну акцію протесту, яка розпочалась 3 вересня 2020 і тривала півтора місяця.

Як повідомляє Суспільне, 14 вересня судді Дніпровського апеляційного суду скасували рішення Жовтневого районного суду Кривого Рогу стосовно восьми гірників. У травні цього року суд першої інстанції визнав неправомірними дії працівників. Відповідачі та представники захисту гірників підтримали результат судового розгляду.

«Рішення Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 7 травня 2021 року в частині задоволення позивних вимог — скасувати, та ухвалити в цій частині нове рішення — про відмову в задоволенні зазначених позивних вимог, в інший частині рішення залишити без змін», – говорить суддя Дніпровського апеляційного суду Вікторія Зубакова.

«Фактично суд прийняв позицію того, що жодна з позивних вимог «Криворізького залізорудного комбінату» не була обґрунтованою і на сьогодні не є задоволеною», – говорить представник захисту Олександр Мотуз.

«Справедливість восторжествувала. Не усі суди продажні. КЗРК отримало по заслугах. Гадаю, вони зроблять висновки, у нас поліпшаться умови праці», – говорить відповідач Олександр Потапенко.

Представники КЗРК рішення колегії суддів коментувати відмовилися.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: