Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Мешканців Дніпра запрошують долучитися до створення списку 100 вчинків відповідальних громадян

Ви — відповідальна людина? Користуєтеся паском безпеки в авто, допомагаєте своїм літнім родичам, прибираєте за своїм собакою в парку .. Хочете зробити внесок у те, щоб відповідальності навколо стало більше?

Центр демократії та верховенства права продовжує відкривати реєстрацію для громадян, які хочуть просувати культуру відповідальності в Україні! Цього разу пропонують взяти участь у створенні списку відповідальних вчинків жителів Дніпра, котрі змінюють на краще як своє життя, так і життя своєї сім’ї, громади, міста.

Що робити?

мати бажання поширювати культуру відповідальності;

заповнити форму: https://bit.ly/37PgKTX.

Коли?

21 та 28 вересня в онлайн-форматі відбудуться дві фасилітовані сесії (групове заняття, під час якого учасники разом генерують ідеї). Перша (21 вересня) – для формування переліку вчинків, а друга (28 вересня) – щоб узгодити спільне розуміння їхнього змісту. Протягом двох подій учасниками будуть створені списки вчинків, які шляхом рейтингового голосування будуть зведені в один масштабний список.

Цей список разом із списками 19-ти інших міст надалі стане основою для об’єднаного загальноукраїнського списку. З нього за допомогою голосування буде обрано топ-100, а разом з медійним партнером The Ukrainians організатори створять 10 яскравих відео-історій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.

Якщо у вас виникнуть питання, пишіть на пошту ua100actions@gmail.com.

Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Медійний партнер проєкту «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – the Ukrainians Media.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: ЦЕДЕМ оприлюднив рейтинг найдоступніших сайтів міністерств