Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Молодь Дніпропетровщини запрошують долучитися до розробки екологічних проєктів

Школярів та студентів Дніпропетровщини запрошують взяти участь в інноваційній програмі UPSHIFT. Під керівництвом ментора учасники розроблятимуть екологічні проєкти. Та зможуть отримати до 50 тис грн на їхнє втілення. Подати заявки можна до 12 вересня, повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Запрошуємо молодь Дніпропетровщини, яку хвилюють проблеми екології, подавати заявки. Це можливість отримати навички командної роботи, навчитися розробляти екопроєкти. Та навіть залучити фінансування на їх втілення», – сказав заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук.

Програма – для учасників від 14 до 21 року. Долучитися можуть команди з 3-5 людей. Реєстрація за посиланням.

У заявці слід описати екологічну проблему, яка хвилює громаду. Проєкти мають стосуватися змін клімату чи захисту навколишнього середовища. Наприклад – забруднення повітря та водойм, нераціонального використання природних ресурсів, збільшення відходів через пандемію.

Програму UPSHIFT втілюють за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Більше – у Facebook. Або за телефонами:  067 353 32 31, 050 510 14 40.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Чи на часі тема захисту довкілля? Результати дослідження екологічної тематики в українському інфопросторі
У Дніпрі знову мітингували проти шкідливих викидів металургійного заводу
У Кам’янському відбудеться акція «Клімат змінюється! Відкрийте вуха та очі!»
Влада зобов’язана відреагувати на мор риби на Дніпрі!
У Дніпрі по тальвегу Довгої балки побудують колектор дощової каналізації та дренаж