Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині оновлюють дитячо-юнацьку спортшколу

У Тернівці оновлюють дитячо-юнацьку спортивну школу «Темп». Підрядники ремонтують будівлю та вуличні спортмайданчики. У розпалі – внутрішні та зовнішні роботи, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«В області розвиваємо спортивну інфраструктуру. Нині у розпалі – реконструкція спортшколи «Темп» у Тернівці. Прагнемо, аби мешканці міст та сіл змалечку тренувались у гарних умовах. Та досягали нових висот у спорті», сказав Валентин Резніченко.

Будівлю спортивної школи «Темп» звели у 1979-му. Востаннє косметичний ремонт робили понад 5 років тому, каже директорка ДЮСШ Наталя Парака.

«Раніше у приміщеннях не було вентиляції, просто відчиняли вікна – тепер нам зроблять новітню систему. Зносилося покриття на майданчиках. Не вистачало роздягалень. Після ремонту їх стане більше,  –  розповіла Наталя Парака. – Школу ремонтують за усіма сучасними стандартами. Буде комфортно і дітям, і тренерам».

Реконструкція ДЮСШ – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Осучаснимо фасад, відремонтуємо зали спортивних секцій, облаштуємо територію та модернізуємо майданчики для ігрових видів спорту. Нині працюємо і всередині будівлі, і ззовні»,  розповів представник підрядної організації Дмитро Чумаченко.

Підрядники вже утеплили цоколь будівлі та завершують ремонтувати покрівлю. Вона буде з системою танення снігу. Далі візьмуться за оздоблення фасаду та укладатимуть тротуарну плитку на подвір’ї.

Осучаснять і вуличний спортмайданчик для волейболу та тенісу. На футбольному міні-полі укладуть професійне штучне покриття.

У спортивній школі – 380 вихованців від 5 до 18 років. Вони займаються у 6 секціях – з волейболу, гандболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу та боксу.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Візитівка» усієї громади: у Царичанці оновлюють стадіон «Діброва»
Зводять мости, прокладають тунелі: у Дніпропетровській області будують найскладнішу ділянку траси Н-31
Буде по-домашньому затишно і по-європейському стильно: у розпалі модернізація Лихівського ліцею
У Кривому Розі осучаснюють ясла-дитсадок №260
Буде стильним та сучасним: у Божедарівці оновлюють опорний ліцей