Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині вже зробили понад 924 тис щеплень від коронавірусу

На Дніпропетровщині триває вакцинація від COVID-19. В області вже зробили понад 924 тис щеплень. Зокрема, імунізували більш ніж 56,6 тис освітян. Про це повідомили в облдержадміністрації.

«Дніпропетровщина має достатню кількість вакцин від коронавірусу. Щепитися можуть усі бажаючі від 18 років. За показаннями – і діти 12+, – сказала в.о директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик. – Закликаємо мешканців області зробити щеплення. Захистити себе і оточуючих від хвороби та тяжких наслідків».

У Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара щепили від коронавірусу вже понад 700 викладачів та студентів.

«Зараз в університеті – третя «хвиля» вакцинації.  Попередні були влітку. Сформували списки бажаючих, запросили мобільну бригаду. З кожною «хвилею» охочих  щепитися стає більше», – розповів голова комісії з протиепідемічних заходів ДНУ ім. О. Гончара Євгеній Сніда. 

Викладачка факультету прикладної математики Світлана Сірік – серед тих, хто вирішив імунізуватися від COVID-19. Жінка каже, усі колеги вже вакцинувалися. Щепилась і родина.

«Вакцинуватися потрібно. Особливо освітянам, адже у нас дуже багато контактів. Хочеться, щоб ми зі студентами продовжували працювати за партами в аудиторіях, а не дистанційно. Хочеться «живого» спілкування», –  поділилася Світлана Сірік.

Освітян вакцинують препаратом Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

«Вирішив щепитися, бо розумію соціальну відповідальність. Перед собою, родиною, суспільством. Перед студентами, до яких заходиш в аудиторію. Вважаю, що завдяки вакцинації зможемо подолати цю хворобу», – поділився доцент кафедри всесвітньої історії Альберт Венгер. 

Вакцинуватися можна і у будь-якому з 30 центрів масової вакцинації. Вони працюють щоденно, без вихідних.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Потрапити до Дніпровської міськради можна буде лише з COVID-сертифікатом або негативним тестом
Понад 560 тис мешканців Дніпропетровщини завершили вакцинацію від коронавірусу
Працював один день. У міськраді Дніпра пояснили, чому закрився пункт щеплень у торговельному центрі
МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим
Пенсіонери Дніпропетровщини можуть вакцинуватися від коронавірусу просто у відділеннях Укрпошти