Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Поплавати, оздоровитися, відпочити: для нікопольців зводять сучасний спорткомплекс

У Нікополі зводять «з нуля» сучасний спорткомплекс. Із двома басейнами: для дорослих та дітей. Будівництво – за технологіями енергозбереження. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Спорт має бути доступним для великих та маленьких мешканців області. Активні рухи – це і здоров’я, і гарне дозвілля. Сучасні умови для занять плаванням створюємо в Нікополі. Там зводимо «з нуля» спорткомплекс із двома басейнами», – розповів Валентин Резніченко.

Будівля спорткомплексу «виросла» у нікопольському парку на місці пустиря.

«На це будівництво містяни довго чекали. Моїй дитині за станом здоров’я лікарі рекомендували плавання. Довелося їздити в басейн до іншого міста», – поділилася місцева Марина Сунцова.

Проєкт реалізують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дуже раді, що в місті з’явиться басейн. Плануємо проводити там шкільні уроки фізкультури. А ще – відкрити секції з плавання в ДЮСШ», – сказала начальниця управління Нікопольської міськради Таїсія Мамонтова.

Конструктив будівлі спорткомплексу вже готовий. На часі – термомодернізація фасаду і кровлі.

«Встановлюємо великі вікна. Вони – з енергозберігаючим склом. Добре затримують тепло, – розповів гендиректор підрядної організації Сергій Гавриленко. – Всередині прокладаємо інженерні мережі. Вже розпочали оздоблення». 

Басейни оснастять потужною вентиляцією, що підтримуватиме оптимальну температуру приміщення. Установлять сучасні фільтри для очищення води, додав Сергій Гавриленко.

Змонтують трибуну на 50 глядачів. Декілька місць будуть зручними для людей з інвалідністю. Басейни оснастять підйомниками. На вході облаштують пандус.

«У місті всі мріють займатися плаванням – і малі, і дорослі. Думаю, на нас чекає велике відкриття. Тут черги стоятимуть!», – сказала мешканка Нікополя Ліза Ніколаєва.

Спорткомплекс опалюватиме сучасна електрокотельня. Її зводять поруч.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Велике будівництво»: у Нікополі зводять «з нуля» перший у місті басейн