Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


«Тварини також мають почуття». У Дніпрі провели марш за права тварин

5 вересня у Дніпрі відбувся марш за гуманне ставлення до тварин. Він був ініційований рухом «UA Animals» в рамках всеукраїнської акції за права тварин, повідомляє Суспільне.

Близько сотні дніпрян пройшли з центру міста до цирку, а потім – до Фестивального причалу, скандуючи «Україна – гуманна країна», «Дніпро – гуманне місто», «Досить знущань, захистіть тварин».

У руках вони тримали плакати з написами «З жорстокості до тварин починаються знущання над людьми», «Тварини також мають почуття», «Контактний зоопарк – пекло для тварин» тощо.

Як розповів організатор заходу Локі Джей фон Дорн, учасники акції, які згуртувалися через соцмережі, мали на меті привернути увагу громадськості до проблем із використанням тварин заради наживи, зокрема вимагали заборони використання тварин у цирках та контактних зоопарках.

«Маніфест 2021 року – «Нас дістало!». Те, що відбувається. Злочинці не несуть відповідальності за злочини, за вбивство тварин, за жорстоке поводження. Нас дістали дельфінарії, цирки з тваринами, контактні зоопарки, нас дістали догхантери, нас дістали хутрові ферми», – сказав він.

Учасники роздавали листівки зі своїми вимогами до влади, зокрема щодо викорінення в Україні практики фотопослуг та жебракування з тваринами, заборони хутряних ферм, тестування косметики на тваринах.

За словами організаторів, до Всеукраїнського маршу за тварин у неділю долучилися зоозахисники в 30 містах.

Марші на захист тварин у Дніпрі відбуваються з 2017 року.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: