Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі провели акцію до Дня пам’яті людей, які загинули в результаті передозування

31 серпня – День пам’яті людей, які загинули в результаті передозування.

З цієї сумної нагоди БО «ВОЛНА» проводили вуличну акцію, до якої доєднались спеціалістки Дніпровської приймальні УГСПЛ на базі ГО «ПГ «СІЧ»».

Метою акції було інформування містян, зокрема молоді, про те, що таке передозування, як його уникнути та що робити, якщо уникнути не вдалось. Також надавалась інформація про можливість отримати юридичну допомогу в приймальні УГСПЛ у випадку дискримінації та порушення прав людей, які вживають наркотики.

«Передозування – на жаль, доволі розповсюджена проблема для споживачів наркотиків, але за умов вчасного надання медичної допомоги відсоток смертності міг би бути набагато меншим. Налоксон – препарат, який ліквідує наслідки передозування опіатами, але на даний момент він не входить до переліку таких, які мають обов’язково бути в аптечці карет швидкої допомоги. Часто лікарі купують Налоксон за власний кошт, але це не вихід. До того ж МНС чи поліція не може робити ін’єкції, а аналог Налоксона у вигляді назального спрея у нас в країні не застосовується», — розповів координатор БО «ВОЛНА» в Дніпропетровській області Руслан Воеводов.

Юристки ГО «ПГ «СІЧ»» вже розпочали спілкування з МОЗ стосовно забезпечення Налоксоном карет швидкої та реанімацій.

Захід відбувся в межах проєкту «Юридичний захист людей, які живуть з ВІЛ, ТБ та представників уразливих до ВІЛ груп населення через надання комплексної юридичної допомоги».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: