Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі стартує міжнародний книжковий фестиваль Book Space: чого очікувати та який кошторис заходу

3 вересня у Дніпрі стартує міжнародний книжковий фестиваль Book Space. Цього року організатори запланували дев’ять програм та 150 подій. На захід приїдуть 75 видавців та 250 діячів, як з України, так з інших країн світу. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на креативну директорку фестивалю Юлію Лактіонову.

Цьогоріч тема фестивалю – «Нова близькість».

«Нова близькість», на нашу думку, є надзвичайно актуальною, сама по собі близькість, оскільки за рік пандемії, всі стикнулись із певною новою реальністю. Ми всі стикнулись з ізоляцією як такою. З однієї сторони, ми всі опинились в ізоляції з кимось і змушені були влаштовувати нові абсолютно моделі свого існування. Із іншого боку, якісь звичні явища, по типу – випити каву із подругою, стали для нас абсолютно не можливими», – сказала вона.

Фестиваль триватиме три дні, ввечері для відвідувачів заплановані концертні програми.

Згідно із тендером на сайти Рrozorro, на захід виділяється понад 3 млн грн.

Відповідаючи на запитання щодо кошторису проєкту, позаштатний радник міського голови з питань культури Євгеній Гендін сказав:

«Є цифри Рrozorro, гадаю, мільйона чотири, я жодного тендеру за ці роки не бачив, в програмі “Культурна столиця” є для цього люди. Моя задача – щоб знайшлися гроші. Можу сказати, що я знаю цифру загальну, скільки треба, і на “Джаз на Дніпрі”, вона перевищує ці бюджетні, дякую, що є меценати».

Book Space відкриють п’ятницю о 14:00 на Фестивальному причалі. З повним розкладом програм можна ознайомитись на сайті заходу.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Book Space оприлюднив повну програму цьогорічного фестивалю в Дніпрі