Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі триває підготовка до фестивалю GogolFest: чим дивуватимуть

У Дніпрі триває підготовка до фестивалю GogolFest. Він відбудеться 1,2 та 3 жовтня на трьох основних локаціях. Це – Дніпровський центр сучасної культури на Крутогорному узвозі, завод Карла Лібкнехта та річковий вокзал, повідомляє Суспільне.

Фестиваль сучасного мистецтва GogolFest відбудеться у Дніпрі втретє. Представниця організаторів фестивалю Марія Мороз розповідає: на заводі відбуватиметься спеціальна подія під назвою «Тру».

«Це має певний сенс і про «тру» як правду, і про «тру» як труби, які ми тут бачимо, і про «труд», тобто працю. Загалом, сенс цього івенту, це певний ритуал поєднання і минулого, і майбутнього. Ця локація певним чином про минуле, але вона з тим, що зараз тут світлова інсталяція – вона про майбутнє», – говорить представниця організаторів фестивалю Марія Мороз.

За словами Марії Мороз, на території заводу встановлять сцену, тут відбуватиметься перформанс із музичним супроводом та балетом від театру танцю «Тотем». Крім того, на трубах влаштують світлову інсталяцію. Директор фестивалю Максим Демський каже: велику роль у виставі зіграє місце.

«Власне, уся ця вистава буде збиратися тут. Тобто, це не продукт, який ми привозимо і показуємо. Ми інтегруємо його у цій простір, ми збираємо цей проєкт, виходячи з цих труб», – говорить директор фестивалю GogolFest Максим Демський.

Побачити подію на території заводу зможе 500 відвідувачів, також її транслюватимуть у прямому етері на ютуб-каналі фестивалю і на річковому вокзалі. Також на річковому вокзалі відбуватиметься музична та візуальна програма. Кураторка Оля Шеф розповідає: тут, зокрема, художники і волонтери створять інсталяцію зі стретч-плівки та скотчу.

«Ми працюємо тут вже другий рік, і ця локація трохи забута у нашому місті. Це така будівля, яка не притягує до себе людей. Ми хочемо це змінити, зробити локацію, у якій людям буде цікаво. Тут дуже круте місце для проведення інсталяцій, показів, виставок», – говорить кураторка візуальної програми фестивалю Оля Шеф.

Річковий вокзал працюватиме 2 жовтня з 18 та 3 жовтня з 14 години. Щоб потрапити на фестиваль, необхідний негативний тест на COVID-19 або сертифікат про вакцинацію.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Інтелектуальний балет» на заводі. DniPro ГогольFest готує для Дніпра порцію сучасного мистецтва
Театральна та освітня програми, шоу на колишньому заводі: що чекає на гостей «DniPro ГогольFest»
Україною вирушить мистецький потяг від ГОГОЛЬFest: коли завітає до Дніпра?