Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі відбудеться 5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський Пост»: програма заходу

25-26 вересня у Дніпрі відбудеться 5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський Пост».

Цей фестиваль унікальний не тільки тому, що всі локації безоплатні для всіх учасників. І не стільки тому, що у ньому беруть участь люди абсолютно різних поглядів на життя. «Дніпровський пост» — це настрій та оптимізм, це можливість обговорити глобальні та конкретні події, тенденції і мрії.

«Дніпровський пост» відкритий усьому новому: так, ще вчора був лише facebook, а вже сьогодні ультрамодні і шалені TikTok, Instagram, Clubhouse, SMART-CITY та soft skills!

Одна з найбільших цінностей фестивалю в тому, що він дає змогу зібратись медійним лідерам і «розібрати по листочкам» такі закручені та складні суспільні конструкції.

Цоогріч заходи фестивалю відбуватимуться на 3 локаціях: «Концерт-хол Bubamara» (вул. Вернадського, 1/3), «Парк ім.Т.Г.Шевченка» (пл. Шевченка, 1), «Creative state of Dnipro» (вул. Барикадна, 16).

Як зазначають організатори, місто Дніпро в умовах дотримання всіх карантинних вимог з позицією здорового глузду та доброго почуття гумору, а також з неабияким оптимізмом зустрічає блогерів, медійників, інфлюенсерів та трендмейкерів.

«Когось побачимо online, а з кимось із задоволенням зустрінемось наживо. Новинками «Дніпровського поста-2021» буде можливість долучитись до заходів ONLINE, дискусії відбуватимуться засобами Microsoft Teams, трансляція заходів на платформі Hover.link., постійнодіючі пресцентри на локаціях Consilium.expert та багато іншого«, — йдеться у повідомленні.

Програма фестивалю:

Субота, 25 вересня

13:00–21:00, Facebook Stage, локація — Концерт-хол Bubamara

Павло Казарін, Татуся Бо, Аркадій Бабченко, Роман Скрипін, Юрій Гудименко, Євгеній Кузьменко, Денис Казанський, Богдан Процишин, Марина Данилюк-Ярмолаєва, Богдан Буткевич, Олександр Соколовський та Євгеній Гендін. Легендарні facebook-блогери про життя, сенси і Про Нас.

14:30–20:00, Stage «Тік-Ток Talents», локація — Парк ім.Т.Г.Шевченка

Контексти, челенджі та батли в трендах Тік-Ток, Таланти «Inter Best Fest», Фотосесії та майстер-класи від зіркових: Ten Yujin (6.1 млн Тік-Ток), Ліза Найс (2.2 млн Тік-Ток), LEONP (1.1 млн Тік-Ток). Хореограф проекту майдан’с Jozzz. Андрій Немодрук (ND Production YouTube 2.89 млн).

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Фестиваль блогерів у Дніпрі: що очікує містян