Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі відбудеться Форум громадянського суспільства: встигніть зареєструватися

У Дніпрі відбудеться насичена та корисна подія – Форум громадянського суспільства «Актуальні можливості для інститутів громадянського суспільства Дніпропетровщини».

Дата проведення: 1 жовтня 2021 року, з 10:00 до 17:00.

Місце: приміщення Дніпропетровської обласної держаної адміністрації (м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 1, к. 322).

Реєстрація на Форум триває до 30 вересня 2021 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScngGMieDSHIAUDgsmu2rmxhK5pWn20HqHZpLpNYbYCDGxUFQ/viewform

Усі зареєстровані учасники по завершенню отримують сертифікати про участь у Форумі.

Організатори події прагнуть донести до активних представників громадськості в нашому регіоні інформацію про наявні можливості та як ними скористатися для реалізації своїх ідей та проєктів (гранти, конкурси, навчальні програми).

Окрема увага буде приділена:

  • Електронній процедурі проведення конкурсів проєктів для інститутів громадянського суспільства;
  • Основам проєктного менеджменту для організацій громадянського суспільства;
  • Складанню кошторису витрат;
  • Практиці проведення конкурсів серед інститутів громадянського суспільства;
  • Використанню електронної платформи Marketplace з організаційного розвитку для організацій громадянського суспільства в Україні.

Учасники заходу зможуть у теплій, продуктивній та драйвовій атмосфері стати спроможними, навчитися писати якісні грантові заявки та отримувати фінансування. Але це лише частина справи. Не менш важливе уміння — реалізувати проєкт і мати довгострокові продуктивні стосунки з донорами. Разом – до самозарадності!

Всі учасники заходу будуть забезпечені індивідуальними засобами захисту.

Форум організовано Дніпропетровською обласною державною адміністрацією спільно з громадською організацією «Дніпропетровська обласна спілка воїнів АТО» за підтримки ІСАР Єднання в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: