Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі відібрали для голосування першу частину проєктів Бюджету участі VI етапу

У Дніпрі на VI етап Бюджету участі було подано 432 проєкти, з них 27 не допущені до розгляду як такі, що не відповідають нормам чинного законодавства, або автори їх зняли з розгляду. У результаті – 405 проєктів направлено на розгляд до різних профільних департаментів й управлінь для погодження.

14 вересня відбулося перше засідання експертної комісії Бюджету участі VI етапу, під час якого відібрали частину проєктів на голосування. Під час заходу також обрали голову комісії, його заступників, секретаря. Загалом до складу комісії увійшли 22 особи – це представники громадськості і виконавчих органів міської ради.

«Наразі на першому засіданні розглянули частину проєктів, які погодили виконавчі органи, а саме 250, з них 230 було допущено до голосування, 9 – отримали негативну оцінку, 11 – направлені на доопрацювання. Кожен розглянутий сьогодні проєкт розібрали детально. Загалом комісія максимально сприяє тому, щоб допустити проєкт на голосування», – підкреслила голова експертної комісії Бюджету участі VI етапу Яна Бутиріна.

Вона також додала, що попереду ще декілька засідань комісії, на яких розглядатимуть решту поданих проєктів, що погоджені профільними департаментами.

Зі свого боку директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлія Павлюк зазначила: «Засідання експертної комісії Бюджету участі є цілком прозорими, транслюються онлайн на сайті міської ради. Тобто можна в режимі реального часу телефонувати до нас, приєднуватися до спілкування щодо обговорення того чи іншого проєкту».

Нагадаємо, відкрите голосування за проєкти VI етапу Бюджету участі проходитиме з 18 жовтня по 2 листопада. На реалізацію проєктів-переможців у муніципальному кошторисі передбачено 48 млн грн.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кам’янському стартував прийом проєктів на конкурс «Бюджет участі. Місто»
Бюджет участі Дніпра – 2021: сучасна ігрова кімната з’явиться у відділенні денного перебування для дітей з інвалідністю
Проєкт Карітасу переміг у Бюджеті участі в Дніпрі
«Бюджет участі. Місто»: коли кам’янчани зможуть подати проєкти для участі в конкурсі 2022 року
У Дніпрі оголосили переможців «Бюджету участі 2021-2022»