Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі запускають безкоштовний курс із написання грантових заявок

Цієї осені у Дніпрі почнеться курс-інтенсив «Інкубатор культурних стартапів». Команда маріупольської «Платформи ТЮ» на власному досвіді пояснить, як правильно оформлювати заявки на гранти та де шукати можливості для своїх культурних проєктів. Про це повідомляє КУСТ.

Чого навчатимуть в «Інкубаторі культурних стартапів»?

Перш за все – писати грантові заявки. Учасникам запропонують конкурси від різних інституцій, куди вони зможуть податися одразу після інтенсиву.

«Онлайн-курсів про гранти повно. Але ніхто не дає лайфхаки та не розповідає про моду на теми проєктів. Про те, що робити, якщо у вас ГО живе на одні гранти, і раптом у вас період невдач, а оренду треба платити. Про те, як не з’їхати з глузду з нашими податковими законами і зробити все чисто і прозоро», — зазначають організатори.

Програма складатиметься з трьох офлайн-модулів і трьох вебінарів. Старт – 27 вересня. Посилання на реєстрацію з’явиться пізніше.

На курсі викладатиме команда «Платформи ТЮ» – креативна директорка Діана Берг, фінансова менеджерка Ірина Березнева, проєктний менеджер Олександр Сосновський, а також запрошені експерти по профільних темах.

Кому це буде цікаво? 

Навички подання проєктів на грантові конкурси стануть у пригоді менеджерам сфери культури, працівникам комунальних підприємств, організаторам культурних подій, громадським організаціям, креативному бізнесу, який працює над втіленням суспільно важливих проєктів, активістам і громадським діячам, усім, хто прагне реалізовувати свої творчі ідеї.

Курс безкоштовний – і теж завдяки грантовій підтримці. Організатори подали «Інкубатор культурних стартапів» на грант від «Культурної столиці» – і виграли.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Молодь Дніпропетровщини безкоштовно навчають блогінгу на суспільно-важливі теми: як приєднатись?
21 староста з громад Дніпропетровщини беруть участь у навчанні від U-LEAD
В Дніпрі молодих людей безкоштовно навчають блогерству
Разом до якісних послуг: розпочався навчальний цикл щодо організації соціальних послуг у територіальних громадах
АТОвці Дніпропетровщини можуть отримати гранти на освіту