Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі запустили подовжений тролейбусний маршрут № 12 до ж/м Перемога-6

11 вересня, у День міста, в Дніпрі запустили подовжений тролейбусний маршрут № 12 до ж/м Перемога-6. Для цього збудували додаткову контактну мережу, розворотне коло та капітально відремонтували тягову підстанцію. Оновлений 12-й маршрут «вул. Глинки – ж/м Перемога-6» збільшився майже на 2 кілометри. Його протяжність в обидва боки відтепер становить 19,4 км.

Житломасив Перемога зводили у 70-х роках минулого сторіччя. Нині тут мешкає близько 70 тисяч людей. Тролейбусний маршрут № 12 відкрили ще в 1973 році. Утім, частина житломасиву не була охоплена тролейбусним сполученням. Подовжити маршрут проспектом Героїв вирішили на прохання містян.

Кінцева зупинка тролейбуса відтепер буде на провулку Штабному — перед розворотним колом. Також звели диспетчерську станцію, де водії та кондуктори можуть комфортно відпочити. З 06:00 до 22:00 години, залежно від інтенсивності пасажиропотоку, оновленим маршрутом курсуватиме до 8 тролейбусів. У години пік інтервал становитиме 10-11 хвилин. Поїздка в одному напрямку триватиме близько 37 хвилин.

Водночас тролейбусні маршрути № 6 та № 10 працюватимуть у звичному режимі. «У міста є традиція, яку ми також продовжуватимемо. На кожен День міста ми відкриваємо новий маршрут муніципального електротранспорту. Я дуже добре знаю житломасив Перемога. Тут я народився, тут мешкає моя сестра, родичі. Загалом цього проєкту люди чекали довго. Він не дуже великий за протяжністю, але покриває цілий житломасив. Роботи тут були тривалими, адже потребували чималих капіталовкладень», – зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Крім того, на житломасиві Перемога привели до ладу і проспект Героїв. Після капітального ремонту проїжджої частини тут з’явилися острівці безпеки, нові зупинки з кишенями для громадського транспорту. На розділовій смузі встановлено колесовідбійний брус. Подбали також про дощоприймачі, дорожні знаки та освітлення пішохідних переходів і перехресть.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі День міста завершили видовищним світло-лазерним шоу «Dnipro Light Flowers»
У Дніпрі до Дня міста відкрили дев’яту мініскульптуру проєкту «Відчуй Дніпро»
День міста в Дніпрі: як святкуватимуть у парках
День міста в Дніпрі: повна програма святкових заходів
День міста у Дніпрі: музична програма, святкові локації, світло-лазерна артінсталяція