Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Карпівці завершують реконструкцію шкільного стадіону

Реконструкція стадіону Карпівської школи на фініші. Там облаштовують поле для мініфутболу, ігрові та гімнастичні майданчики, бігові доріжки. Локації для молодших учнів – із каруселями та гойдалками. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У школах регіону створюємо сучасні умови для занять фізкультурою. Все – аби якомога більше дітей долучалися до здорового способу життя. Стадіон карпівського навчального закладу перетворюємо на цілий спортивний комплекс», – зазначив Валентин Резніченко.

Стадіон Карпівської опорної школи реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Роботи на завершальному етапі. Бігові доріжки, майданчик для баскетболу і волейболу –  вже із нетравматичним гумовим покриттям. Поле для мініфутболу буде зі штучною травою. Зараз монтуємо сучасне освітлення та огорожу», – розповів представник підрядної організації Віталій Науменко.

Підрядники облаштовують і три гімнастичні майданчики – із турніками та брусами. Там проходитимуть уроки фізкультури.

«На сучасних яскравих майданчиках дітям набагато цікавіше буде займатися. Їм вже кортить там розім’ятися. Постійно запитують, коли вже відкриють стадіон. А ще зможемо проводити змагання, одночасно з різних видів спорту», – поділилася вчителька фізкультури Юлія Лущенко. 

Наймолодші учні матимуть два майданчики для активних розваг. Там проводитимуть час на перервах та у групах подовженого дня. Нині будівельники встановлюють каруселі й гойдалки. Буде і тіньова альтанка.

У Карпівській опорній школі – понад 200 учнів. Це мешканці 6 сіл.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Матиме безліч спортивних локацій: у Петропавлівці облаштовують стадіон ліцею №2
В аеропорту Дніпра стартувало будівництво нової злітно-посадкової смуги
У Васильківці почали зводити «з нуля» будинок для дітей-сиріт
Міні-футбольне поле, ігровий майданчик, тренажери: у Покровському ліцеї оновлюють стадіон
У Софіївці осучаснюють стадіон місцевої спортшколи