Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Кривому Розі змінити місце реєстрації можна без візиту до військкомату

Кривий Ріг впевнено тримає позиції серед міст-лідерів щодо запровадження електронних послуг, зокрема з реєстрації місця проживання онлайн. 

Відтепер змінити реєстрацію місця проживання в Кривому Розі для військовозобов’язаних, резервістів і призовників буде значно простіше, повідомляє Криворізька міськрада. Таке нововведення насамперед стосується тих людей, які внесені до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів. Наразі ця функція працює в тестовому режимі, зокрема і в місті Кривому Розі, та доступна лише для власників ID-карток.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

Необхідно зайти на портал «Дія», заповнити електронну заяву про реєстрацію місця проживання, внести свої особисті дані та в потрібній опції обрати: «призовник, резервіст чи військовозобов’язаний» і внести особистий номер реєстрації.

Через портал «Дія» запит надійде до  Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, призовників і резервістів. Після перевірки інформації дані про нове місце реєстрації автоматично передаються для зміни обліку зі старого військкомату в новий.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Пенсії, житлові субсидії та соцдопомога малозабезпеченим сім’ям: які нові послуги з’являться в Дії
Які муніципальні послуги в криворізькому Центрі «Віза» можна отримати онлайн?
Президент України підписав законопроєкт про режим “без паперів”
Законопроєкт про режим «без паперів» прийнято в цілому
Закон про режим “без паперів” ухвалено в першому читанні: як він буде впроваджений в Україні