Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Кривому Розі з’явиться сучасний 25-метровий басейн

У Кривому Розі зявиться новий басейн. Критий спорткомплекс зведуть «з нуля» за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На обєкті вже стартували підготовчі роботи. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

«На Дніпропетровщині втілюємо у життя десятки важливих інфраструктурних проєктів. Оновлюємо школи і садочки, будуємо медзаклади, створюємо нові спортивні локації. Зокрема, у Слобожанському та Нікополі «з нуля» зводимо басейни, – сказав Володимир Орлов. – Ще один сучасний басейн зявиться у Кривому Розі».

Проєкт – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Наша задача  забезпечити людям можливість займатися спортом. Будівництво нового сучасного басейну  у Кривому Розі   знакова подія. Бо саме у цьому районі міста його досі немає», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Будівлю нового споркомплексу зводять на вулиці Олександра Поля – на місці пустиря.

«Це дуже важливий проєкт для Кривого Рогу. Потрібний і для дітей, і для дорослих»,– сказав народний депутат України Юрій Корявченков.

За проєктом, усередині облаштують просторий вестибюль із зоною рецепції, гардеробну, буфет, кімнати персоналу. А ще тренерські, роздягальні та тренажерний зал.

«Родзинкою» спорткомплексу стане великий 25-метровий басейн на 5 доріжок. Глибиною від 1,2 до 1,8 м. Енергоощадний, із сучасною системою очищення води.

«Поплавати ми їздили в іншу частину міста. Чудово, що почали будувати новий басейн. Мешканцям дуже потрібні такі місця» сказала місцева мешканка Неля Лелеко.  

Басейн зроблять доступним для людей з інвалідністю. Вхід облаштують пандусом, для спуску у чашу змонтують підйомник.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Вже провели перше випробування водою: на фінішній прямій будівництво басейну у Слобожанському
З великими вітражами, залою сухого плавання і теплою підлогою: у Слобожанському зводять басейн для дорослих та дітей
Новини з майданчиків «Великого будівництва»: в області зводять амбулаторії, ремонтують дороги і стадіони
Будівництво амбулаторій та басейнів, відновлення стадіонів, новий флагшток: головні новини тижня від Дніпропетровської ОДА
Перший у місті: у Нікополі «з нуля» будують 25-метровий басейн