Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У криворізькому «активному парку» провели спортивну руханку «Вперед до висот Олімпу»

Жодного дня без спорту. «Активний парк» у Кривому Розі збирає на заняття дорослих і дітей. Напередодні Дня фізичної культури та спорту там провели руханку «Вперед до висот Олімпу».

«Спорт стає доступним і для жителів великих міст, і невеличких населених пунктів. Для цього за програмою Президента України облаштовуємо «активні парки». Таких на Дніпропетровщині 18. Найближчим часом запрацюють ще понад 20», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Першу в області інтерактивну локацію для активного дозвілля відкрили майже два місяці тому. Вона – у криворізькому парку Гагаріна. Там полюбляють займатися професійні спортсмени й новачки.

«Зараз в країні активно популяризують здоровий спосіб життя. Зокрема, і у Дніпропетровській області. В рази стає більше спортивних майданчиків. Оновлюються та будуються стадіони», – сказав голова Криворізької РДА Євген Ситниченко.

До Дня фізичної культури та спорту у криворізькому «активному парку» вирішили зібратися на особливу – олімпійську руханку. За тренера – багаторазовий призер і чемпіон Європи та світу з рукопашного бою Олександр Яновський.

«Мені випала честь провести святкову руханку. Приємно та відповідально, –розповів Олександр Яновський. – Цією спортивною локацією користуємося щодня. Проводимо відкриті тренування, показові виступи. Об’єднуємо та прищеплюємо любов до фізкультури усім» .

Рухи за титулованим спортсменом повторювали школярі й дитсадівці.

В «активному парку» яскраві лави. Не тільки аби сидіти. Вони – чудовий «інвентар» для віджимання. Ще є комплекс турніків та гімнастичних брусів зі «шведською стінкою».

Головна «фішка» – вказівник із QR-кодом. За допомогою смартфону можна переглянути тренування різного рівня складності. Вправи показують зірки українського спорту та шоубізнесу.

«Активні парки» – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». За цим проєктом спортивні зони нового рівня відкривають в різних областях країни.

«Спортом повинен займатися кожен. Щоб бути здоровим та сильним», – вважає юний спортсмен Іван Єфимович.

«Активний спосіб життя розвиває витривалість, характер, дарує позитив. Я займаюся плаванням, відвідую секцію боротьби», – додала школярка Варвара Дєєва.

Мешканці різних куточків області можуть долучитися до «спортивного марафону». Відвідувати активні парки. Користуватися встановленим інвентарем. Приводити друзів. Робити яскраві фото та ділитися ними у соцмережах з хештегами #ЗдороваУкраїна, #АктивніПарки, #ЯвАктивномуПарку, #ТренуюсьВАктивномуПарку.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Модернізація шкіл, співпраця з американськими лікарями, «активні парки»: новини регіону від ДніпроОДА
ЦНАПівські рекорди, «активні парки», дозвілля для АТОвців: обласні новини від ДніпроОДА
Як в іларіонівському «активному парку» відзначили День фізкультури і спорту
Чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин провів руханку в «активному парку» у Дніпрі
Нові автівки для медиків та поліцейських, успіхи паралімпійців, рекордний врожай: новини регіону від ДніпроОДА