Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


Учні дніпровської школи №104 вже навчаються в оновлених класах

У Дніпрі модернізували 60-річну школу №104. Учні вже навчаються у світлих та яскравих кабінетах. Основні ремонтні роботи завершені. На фініші –  облаштування навколишньої території та приміщень дитсадка. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Затишна та сучасна. Такою стала дніпровська школа №104 після завершення ремонту. Діти та вчителі дуже чекали на оновлення закладу. Навчальний рік розпочали вже в модернізованих класах»,  сказав Валентин Резніченко.

Школу №104 капітально відремонтували вперше за більш ніж півстолітню історію закладу. Модернізація – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«1-го вересня ми зайшли до оновленої школи. Тепер вона сучасна, гарна та яскрава. Дуже подобається, що кабінети різного кольору. Дітям цікаво»,  сказала вчителька англійської мови Тетяна Єрьоменко.

Підрядники оновили навчальні кабінети на обох поверхах, модернізували спортивну та обідню зали. Зробили два санвузли – окремі для хлопців та дівчат.

«Змінилось усе – і коридори, і кабінети. Наша класна кімната стала більш просторою та гарною. Стіни у рожевих тонах – дуже приємний колір, мені подобається. Ми очікували чогось крутого від ремонту, і це справдилося», – поділилася учениця 9 класу школи №104 Анастасія Головко.

Замінили усі внутрішні комунікації. У коридорах та на сходах уклали кахлі, у класах – лінолеум.

«Шикарні зміни. Коридори стали світлішими, навчальні кабінети – яскравими. Всі у захваті. І діти, і вчителі під враженням. Такої школи в нашому мікрорайоні немає точно»,сказала директорка школи №104 Світлана Ярошенко.

Вхід до школи обладнали пандусом з підігрівом – аби взимку не намерзав лід.

Нині підрядники завершують наводити лад у дитсадку при школі. Та облаштовувати навколишню територію.

У школі №104 – понад 120 учнів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Божедарівці розпочали реконструкцію шкільного стадіону
Нові класи, кабінети творчості, житло для вчителів: у Божедарівці осучаснюють школу
Після капремонту дитсадок Павлопілля зможе прийняти 110 малюків
Поплавати, оздоровитися, відпочити: для нікопольців зводять сучасний спорткомплекс
У Нікопольському районі реконструюють два дитсадки