Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В яких ЦНАП Дніпропетровщини можна отримати базові адмінпослуги МВС

У сервісних центрах МВС триває робота по залученню органів місцевого самоврядування до взаємодії у частині надання базових адміністративних послуг МВС через центри надання адміністративних послуг.

7 вересня відбулася робоча зустріч з головами Тернівської міської та Межевської і Томаківської селіщних рад, на якій обговорювались технічні аспекти й практичні кроки для впровадження послуг сервісних центрів МВС у ЦНАП.

Єдина мережа ЦНАП Дніпропетровщини активно розвивається та тримає лідерські позиції з надання адмінпослуг громадянам. Кількість ЦНАП у регіоні, які мають намір у найближчий час долучитись до співпраці з сервісними центрами МВС, зростає. Держава активно підтримує таку ініціативу шляхом надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі ЦНАП у регіоні.

Начальник Регіонального сервісного центру МВС Вячеслав Білявський підкреслив, що сервісні центри області вже 2,5 роки активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування щодо надання базових адміністративних послуг МВС через ЦНАПи шляхом укладення узгоджених рішень та інформаційної взаємодії.

«На теперішній час 4 ЦНАП області (міст Кам`янське, Кривий Ріг, Апостолове та смт Слобожанське) вже надають послуги з державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів та видачі (обміну) посвідчення водія, ЦНАП Миколаївської сільської ради знаходиться на заключному організаційному етапі й незабаром також додасть до свого переліку найпопулярніші серед автомобілістів послуги», — повідомив Вячеслав Білявський.

7 вересня було підписано ще три договорі про співпрацю.

До ЦНАП можна звернутись за отриманням таких адмінпослуг МВС:

  • обмін старого посвідчення водія на нове;
  • відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням;
  • обмін посвідчення водія у зв’язку зі зміною особистих даних власника;
  • реєстрація нового транспортного засобу (без огляду експерта);
  • перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною анкетних даних власника (без огляду експерта)

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в сервісних центрах МВС. Зокрема функція видачі першого водійського посвідчення та перереєстрація транспортних засобів при відчуженні залишається виключно за сервісними центрами МВС.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Інновації для автомобілістів: договір купівлі-продажу автомобіля можна буде оформити online
Які муніципальні послуги в криворізькому Центрі «Віза» можна отримати онлайн?
ЦНАПівські рекорди, «активні парки», дозвілля для АТОвців: обласні новини від ДніпроОДА
На Дніпропетровщині створили найбільше ЦНАПів в Україні
9 років мережі ЦНАП: як змінилися адмінпослуги для українців за цей час