Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Як українці ставляться до світових лідерів: результати опитування

Серед ключових світових лідерів найкраще українці ставляться до Канцлера Німеччини Ангели Меркель (73% – позитивно, 19% – негативно) та Президента США Джозефа Байдена (64% — позитивно, 19% – негативно). При цьому в динаміці за останні кілька місяців ставлення до Президента США дещо покращилось, до Канцлера Німеччини – дещо погіршилось.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 2- 4 вересня 2021 року.

Президента Франції Емануеля Макрона позитивно оцінили 57%, негативно – 19%, не змогли оцінити або не знают такого – 23%. Президента Польщі Анджея Дуду позитивно оцінили 54%, негативно – 10%, не змогли оцінити або не знают такого – 37%.

Натомість ставлення до очільників Білорусі та Росії серед українців переважно негативне.

Так, до Олександра Лукашенка негативно ставляться 59% опитаних, позитивно – 34%. При цьому, за останній рік ставлення до президента Білорусі погіршилося з 45 до 34%, а за останні два роки – вдвічі (з 67 до 34%).

До Володимира Путіна негативно ставляться 81%, позитивно – лише 15%.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 2-4 вересня 2021 року.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Чи збираються українці скористатися можливістю купити та продати землю, та як захистити права громадян після відкриття ринку?
Яка частка українців має землю у власності та як вони нею розпоряджаються: результати опитування
Чи підтримують українці відкриття ринку землі та на яких умовах: результати опитування
Як українці оцінюють модернізацію інфраструктури: результати опитування
Традиційна чи дистанційна: якій формі навчання надають перевагу школярі?