Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Загибель мера Кривого Рогу Павлова: поліція назвала основну версію

Основна версія смерті міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова — самогубство з мотивами, які можуть бути пов’язані з особистим життям та перебуванням на посаді мера. Не виключена версія доведення до самогубства з тих же самих мотивів. Водночас правоохоронці відкинули версію «вбивство».

Про це під час брифінгу 7 вересня повідомив начальник слідчого управління поліції Дніпропетровської області Олег Сліпчук, пише Суспільне.

«Виїздом на місце встановлено, що труп Павлова був на порозі будинку, поруч з ним була мисливська рушниця «Форт-202″, також біля тіла була одна стріляна гільза й мобільний телефон. Розташування тіла, зброї, стріляної гільзи та локалізація тіла вказувала на те, що постріл було здійснено з близької відстані. Безпосередньо під час огляду було внесено до реєстру відомості за кваліфікацією статті 115 ч. 1 з додатковою позначкою умисне вбивство», —  зазначив Сліпчук.

Слідство анонсувало три основні версії загибелі Костянтина Павлова, однією з них було умисне вбивство, друга — необережне поводження зі зброєю, третя — самогубство. На місці події виявили чотири камери спостереження. Одна з них в середині будівлі, в холі будинку. На відео видно, що Павлов тривалий час знаходився в будинку самостійно, а саме в ніч перед трагедією. Будь-яких сторонніх осіб, будь-якої інформації, яка свідчила про перебування сторонніх осіб, не встановили.

Після огляду серверу з відео, слідство прийшло до висновку, що о 6:45 ранку відбувся фатальний вистріл, через який Костянтин Павлов помер. Слідчий експеримент відтворив обставини події, можливу траєкторію пострілу, згідно з якою смерть наступила в результаті одного пострілу з близької відстані.

«У кримінальному провадженні було допитано понад 180 осіб, це особи з-поміж знайомих, близьких, родичів, колег по роботі та осіб, в яких могла бути інформація про можливі мотиви скоєння самогубства», — повідомив заступник начальника управління Національної поліції Микола Батюк.

На сьогодні слідство завершило судово-медичну експертизу по трупу Павлова, відповідно до якої смерть наступила внаслідок наскрізного вогнепального поранення грудної клітини з пошкодженням серця, лівої легені та ребер. Вказані тілесні ушкодження заподіяні внаслідок одного пострілу з вогнепальної зброї, яка була споряджена оболонковою кулею діаметром 7,5 міліметрів.

Слідство встановило, що в крові Павлова жодних спиртів та наркотичних речовин виявлено не було. Для встановлення мотивів, у суді правоохоронці отримали ухвали на понад 50 абонентських номерів, які становлять інтерес для слідства, 30 моніторингів за місцями проживання й роботи Павлова напередодні скоєння смерті.

«Переписка ще не встановлена, призначено дослідження, і в найкоротший час, як спеціалісти розберуться з гаджетами, ми надамо цю інформацію. Стосовно повідомлень щодо коптера, ми розглядаємо будь-які версії, щодо коптера, щодо переживання стосовно якихось зустрічей, є також люди, які пояснили, як він себе поводив за добу до події. Ці всі покази, зокрема дружини, сина, вони аналізуються. Таємниця слідства присутня, але результат всіх доказів можна буде сказати після того, як вони всі будуть акумульовані», — додав Сліпчук.

Щодо махінацій у міськраді:

«Ніхто не приховує цей факт. Відповідно, до місця роботи Павлова, в міськраді, проводиться аудит. Результати будуть цього місяця. Він ініційований не поліцією. Можливо, однією з версій може розглядатися службова діяльність», — зазначив Сліпчук.

Вранці 7 вересня пройшли обшуки у Юрія Вілкула. Наразі він тимчасово виконує обов’язки міського голови Кривого Рогу. У Юрія Вілкула вилучили телефон та комп’ютерну техніку. Поки що коментарів слідство не дає.

Також обшуки провели у заступників міського голови Олександра Катриченка та Євгена Удода, а ще у депутатки міської ради Вікторії Третяк.

«Прийшли обшукувати у зв`язку з кримінальним провадженням стосовно загибелі Костянтина Павлова. Знайти матеріали, які допоможуть слідству. Комп`ютери, ноутбуки, телефони, якісь документи — будь-що, що може сприяти розкриттю саме даної справи. Я вважаю, що це тиск за мої заяви про вбивство, за те, що я борюсь за правду», — говорить депутатка Криворізької міськради Вікторія Третяк.

За результатами отриманих даних слідство спростовує версію скоєння умисного вбивства Павлова та інсценування самогубства.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Вілкул просить ВР призначити позачергові вибори мера Кривого Рогу
Поліція розглядає три основні версії смерті Криворізького міського голови
Міського голову Кривого Рогу знайшли мертвим: що відомо