Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Гранти, конкурси і тренінги: громадським активістам Дніпропетровщини розповіли про актуальні можливості

У ДніпроОДА пройшов форум для активістів регіону. Експерти розповіли про найактуальніші можливості для розвитку громадської організації. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван Начовний. 

«На форум запросили різнопланові громадські організації: ветеранські, молодіжні, екологічні. Наше завдання – допомогти їм стати спроможнішими. Бо часто активісти мають ідеї і потребують коштів на їхнє втілення. Але не можуть їх отримати. Адже бояться або не вміють подаватися до грантових програм, конкурсів», – сказав Іван Начовний. 

Учасникам форуму розповіли про можливості, які вони можуть використати для втілення власних задумів. Йшлося про гранти, конкурси, навчальні програми, основи проєктного менеджменту та кошториси. А ще – вирішення конфліктних ситуацій. Про діалоговий підхід розповів експерт проєктів ОБСЄ та ПРООН Олександр Мітьков.

«Це можливість вирішити ситуацію максимально позитивно для обох сторін конфлікту. Використовувати ненасильницьку комунікацію. Такий підхід гіпер-актуальний для громадських організацій. Адже він дозволяє якісно будувати взаємодію з органами влади, залучати активних громадян до прийняття рішень», – пояснив Олександр Мітьков.

Після теоретичної частини – практика. Учасники мали вигадати власний проєкт та грамотно оформити заявку на його фінансування.

«Мені цікава тема написання грантів. Хочу цьому навчитися, щоб успішно подавати проєкти, отримували фінансування і реалізовувати їх. Зараз прагну організувати форум для молоді з гендерної освіти», – поділилася учасниця зустрічі, представниця ГО «Дуїт» Анастасія Сокаренко

Повністю вакциновані активісти регіону приєдналися до форуму у ДніпроОДА. Решта бажаючих – онлайн.

Форум організувано Дніпропетровською ОДА та громадською організацією «Дніпропетровська обласна спілка воїнів АТО»  за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Відеозапис форуму можна подивитися за цим посиланням (на початку спостерігаються проблеми зі звуком, які згодом вирішуються).

Про результати дослідження стану ОГС у регіоні розповіла співголова Координаційної ради при Дніпропетровській облдержадміністрації, голова правління Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна – з 00:06:22 до 00:17:57  відеозапису.

Виступ Олександра Мітькова, експерта з підтримки діалогу проектів ОБСЄ в соціальних конфліктах, тренера-експерта ПРООН з розвитку соціальної згуртованості про діалоговий підхід до вирішення конфліктних ситуацій – з 00:19:10 до 00:49:40.

Онлайн-включення Іллі Шполянського, голови громадської організації “Асоціація учасників та інвалідів АТО”з м. Миколаїв, активного громадського діяча на тему: Як закохати чиновника у свій проєкт. Співпраця з бюджетом це ефективний фандрейзинговий напрямок чи безперспективне витрачання часу? – з 00:50:14 до 01:13:30.

Про нові стратегії та тактики донорських організацій в умовах сучасних викликів учасникам форуму розповів Владислав Романов, керівник представництва Міжнародного фонду “Відродження” у м. Дніпро – з 01:13:55 до 01:54:30.

Національна модераторка платформи Е-DEM Олександра Піденко розповіла про інструменти локальної демократії у сфері громадської участі – онлайн-включення з 01:55:04 до 02:15:03.

З актуальними можливостями платформи Маркетплейс учасників форуму ознайомили онлайн представниці ІСАР “Єднання” – з 02:16:20 до 02:50:28.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Громадських активістів та держслужбовців Дніпропетровщини запрошують на корисні консультації
7000 громадських організацій існує на Дніпропетровщині: які є можливості для розвитку
Долучайтеся до підготовки першого плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства!
Презентовано онлайн-курс про дизайн-мислення та інновації для НУО
Громадські та благодійні організації до 11 жовтня повинні оновити свої відомості про кінцевого бенефіціарного власника