Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Працював один день. У міськраді Дніпра пояснили, чому закрився пункт щеплень у торговельному центрі

У міськраді Дніпра пояснили причину закриття пункту щеплення в торговельному центрі на Європейському бульварі. Начальниця відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я Тетяна Кравець у коментарі Суспільному сказала, що цей пункт не має попиту.

За словами Тетяни Кравець, тримати бригаду заради двох щеплень, а саме стільки було зроблено в перший день роботи пункту, не доцільно.

«Пункт щеплення по вулиці Воскресенській, 2д, де щодня вакцинується 30-40 мешканців міста, – це 500 метрів руху. Також на вулиці Ламаній, 4, біля цирку, розташований центр вакцинації. Там вакцинується 60-70 пацієнтів кожен день. І на вулиці Столярова, 12, на базі амбулаторії центру №1, вакцинується також кожен день 100-130 осіб. Тобто ми в кожному районі міста, також в центральному районі, маємо локації вакцинації, де може вакцинуватися кожен охочий», – сказала вона.

Тетяна Кравець каже, що пробували вакцинувати у різних торговельних центрах.

«У цих торговельних центрах в нас було 20, 10 осіб за день. Тобто за 5 годин роботи невелика кількість людей», – додала посадовиця.

За її словами, в разі необхідності вакцинуватимуть співпрацівників великих торговельних центрів на місці їхньої роботи, але якщо вони організуються й запросять медиків.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: З 9 грудня нещеплені від COVID-19 держслужбовці та соцпрацівники відстороняються від роботи
У застосунку Дія з’явився COVID-сертифікат у PDF-форматі: як згенерувати
Зменшення госпіталізацій та повна забезпеченість вакцинами: COVID-ситуація в Дніпропетровській області
Майже 958 тис мешканців Дніпропетровщини завершили курс вакцинації від коронавірусу
Вакцинація від COVID-19 у Дніпрі: адреси та графік роботи Центрів масової вакцинації