Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Соціальна сфера та мешканці будуть з теплом: ситуація з газом і тарифами на Дніпропетровщині стабільна

Дніпропетровщина зустріне опалювальний сезон із достатніми запасами газу, фіксованими тарифами і теплими батареями. Про це на пресконференції у ДніпроОДА повідомив заступник голови облдержадміністрації Максим Беспальчук.

«Попри коливання на світовому ринку газу ситуація на Дніпропетровщині стабільна. Приводів для хвилювання немає. Газ є, тепло буде. Вистачить і населенню, і для соціальної сфери – садочкам, школам, лікарням», – запевнив Максим Беспальчук. 

Він додав, що мешканці захищені фіксованим річним тарифом, який діє в Україні. Для побутових споживачів – 7,42 грн за куб. Для соціальної сфери з урахуванням ПДВ і транспортування – 16,8 грн.

«Дніпропетровщина у всеозброєнні підходить до опалювального сезону. Проведені усі необхідні технічні роботи. Підготовлені 973 котельні, 1,7 тис км теплових мереж, системи опалення 795 шкіл, 797 дитсадків,  200 лікарень», – додав Максим Беспальчук. 

Загалом в Україні більш ніж 7 тис бюджетних установ. НАК «Нафтогаз України» готовий укладати з ними контракти. Покрокова інструкція – за посиланням.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Опалення в будинки жителів Дніпра дадуть не раніше 1 листопада, — Михайло Лисенко
Опалювальний сезон у Дніпрі: тарифи, заборгованість, економія
Тарифи не зростатимуть попри будь-які ринкові коливання – Президент
Опалювальний сезон на Дніпропетровщині: про підготовку, тарифи та субсидії
На Дніпропетровщині завершився опалювальний сезон