Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Тільки сидячі місця та в масках: у Дніпрі підсилюють контроль за кількістю людей у транспорті

У зв’язку з переходом Дніпра в «червону» епідемічну зону, вводяться додаткові обмеження в роботі закладів громадського харчування, ТРЦ, театрів, спортивних залів та секцій. Торкнуться додаткові заходи захисту від поширення коронавируса й роботи громадського транспорту.

Про це в ході пресконференції повідомив директор департаменту транспорту і транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев, передає «Наше місто«.

Багато жителів хвилювалися, що в Дніпрі можуть скоротити кількість автобусів, тролейбусів і трамваїв. За словами Ігоря Маковцева, громадський транспорт працює в штатному режимі — 100% планованого рухомого складу виходить на лінії міста. Однак, згідно з постановою Кабінету Міністрів №1236, у червоній зоні є певні обмеження.

«Першочергово це кількість пасажирів, які перебувають у транспорті вона не повинна перевищувати кількості місць для сидіння, зазначених у технічній документації транспортного засобу. Департамент транспорту спільно з Патрульною поліцією, «Муніципальною вартою» та представниками транспортних підприємств будуть жорстко контролювати дотримання цих норм», розповів Ігор Маковцев.

Нагадуємо, що під час проїзду в громадському транспорті пасажири повинні перебувати в масках.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпропетровщину перевели до «жовтої» карантинної зони
Правила роботи у жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки
Як українці дотримуються заходів безпеки проти COVID-19: результати опитування
Як організувати ефективну роботу консультативно-дорадчих органів (ВІДЕО)
14 з 86 громад Дніпропетровщини не мають громадських, молодіжних та підприємницьких рад: у чому причина