Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі навчатимуть майбутніх працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів

В Університеті митної справи та фінансів відкрили перший в Україні центр підготовки фахівців АРМА. Там навчатимуть майбутніх працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів. Із подією студентів та викладачів привітав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«Дніпропетровщина першою серед інших областей розпочала підготовку фахівців для АРМА. Вони займатимуться управлінням майном, арештованим при розслідуванні корупційних та інших злочинів. Навчальний центр відкрили в профільному виші – Університеті митної справи та фінансів», – зазначив Володимир Орлов.

Центр АРМА створили в одній із аудиторій університету. Приміщення стилізували відповідно до профілю. На стінах – витяги із законів. Там – основні засади діяльності Агентства з розшуку та менеджменту активів.

«Спеціалізацію студенти обирають на 4 курсі. Тепер маємо ще один профіль. А саме менеджмент активів, на які було накладено арешт при розслідуванні корупційних та інших злочинів. Заняття в центрі проводитимуть фахівці-практики», – розповів ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров.

У Дніпрі працює Південно-Східне міжрегіональне управління АРМА. Його діяльність охоплює територію Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей.

«Співпрацюємо і з силовиками, і з органами державної та місцевої влади. Потребуємо юристів високої кваліфікації, які б зналися на тонкощах роботи нашого відомства. Тепер таких фахівців для всієї України випускатимуть на Дніпропетровщині», – сказав т.в.о. голови АРМА Дмитро Жоравович.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами – центральний орган виконавчої влади, створений у 2016 році.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: