Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі проведуть перший Фестиваль Пам’яті «Герої не вмирають»

24 жовтня у Дніпрі проведуть перший Фестиваль Пам’яті «Герої не вмирають» з нагоди визволення міста від окупаційних нациських військ, який почнеться о 10:00.

Про це розповів координатор проєктів «Культурна столиця» Вадим Гефтер, передає корреспондент «Наше Місто».

У рамках фестивалю поряд зі Стелою здійснюватимуться різноманітні виставки, майстер-класи, ярмарки й виступи ветеранів АТО / ООС та артистів України.

«Ідея фестивалю виникла e зв’язку з тим, що на сьогоднішній момент історія досить суперечлива. У нас постійно намагаються протиставити одне одному і викликати конфлікт. Наче те, що було до нас, нас не стосується. Але це не так. «Герої не вмирають» — так правильно. Це по-справжньому й властиво нам і нашій землі», — сказав Вадим Гефтер.

Крім того, у рамках фестивалю пролунають «Пісні народжені в АТО».

Також на фестивалі вас чекають:

  • Виставка ретро автомобілів
  • Павільйон «Криївка», де можна придбати книги і зустрітися з авторами, учасниками АТО / ООС
  • Павільйон ветеранського ярмарку

«На фестивалі буде розміщена дитяча локація «За дітей» від фонду Марії Пінчук, де проходитимуть майстер-класи й конкурс малюнку на асфальті та локація з цікавими фотозонами, щоб зберегти в пам’яті дітей цей день. Також усіх відвідувачів фестивалю пригощатимуть кашею і чаєм із польових кухонь. Наприкінці фестивалю розпочнеться музична частина події, тому відвідайте виступи: Оркестру понтонного танцюючого полку — площа перед сценою, оркестр Оперного театру, Гурту «DrymbaDaDzyga», Віктора Павліка, OVERDRIVE, Гурту «OT VINTA», — розказала заступниця Голови ГО «Міська організація інвалідів та воїнів АТО «Захисники Дніпра» Чалова Оксана.

На фестивалі також буде локація історичного музею.

«Музей АТО став невід’ємною частиною музею. Ми будемо говорити про війну під різними вимірами. Покажемо виставку «Війна та долі» – це невигадані історії про початок другої світової, про періоди, які пережили наші люди, про окупацію, визволення тощо. Також можна побачити експозиції, присвячені визвольній російсько-українській війні. У цю велику програму включено відвідування діорами «Битва за Дніпро». Люди повинні зрозуміти, що не можна розділяти: наш або чужий», — сказав завідувач відділу Музей АТО/ДНІМ ім. Д.І. Яворницького Вадим Якушенко.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: