Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі провели масову вакцинацію проти COVID-19 пацієнтів з алергією

29 жовтня в алергологічному центрі Дніпра провели масову вакцинацію проти COVID-19 пацієнтів з алергією. До щеплення готували 55 осіб, з них 53-х цього дня провакцинували.

За словами заслуженої лікарки України, докторки медичних наук, професорки, експертки з алергології департаменту охорони здоров’я населення міської ради, обласної ради, з клінічної алергології Міністерства охорони здоров’я України Євгенії Дитятковської, попередньо усі пацієнти пройшли необхідне обстеження, зокрема здали відповідні аналізи, і лише двох поки не допущено до вакцинації за деякими показниками.

«Завдяки підтримці міського департаменту охорони здоров’я населення організували процес вакцинації у нашому центрі так, щоб він був цілком безпечним для пацієнтів. Тобто провели увесь необхідний комплекс досліджень, зокрема й зробили експрес-тест на антиген до коронавірусу. При проведенні вакцинації перебувавав реаніматолог. Після щеплення пацієнти упродовж п’яти днів будуть під наглядом лікарів у стаціонарі», – зазначила Євгенія Дитятковська.

Вона також наголосила, що хворі на алергію – у зоні ризику зараження коронавірсом, тому вакцинація для таких пацієнтів вкрай важлива і необхідна: «Досить великий ризик ускладнень при зараженні коронавірусом у пацієнтів з бронхіальною астмою, хронічним захворюванням легень. Загалом при алергії підвищуються ризики тромбоутворення, а при коронавірусі це ще й посилюється. Тому ми переконуємо усіх алергіків, що не потрібно турбуватися, боятися вакцинації, а слід зробити усе правильно, грамотно, щоб уберегтися від COVID-19. Звертайтеся до нашого алергологічного центру!».

Зі свого боку заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення міської ради Юлія Віклієнко нагадала: «Єдиний спосіб зберегти здоров’я – вакцинація проти COVID-19. На вибір є Pfizer, AstraZeneca, CoronaVac. Подальша ревакцинація пацієнтів теж буде в умовах алергоцентру».

Представниця департаменту охорони здоров’я також повідомила, що на сьогодні у Дніпрі від коронавірусу щеплено 570 тис. осіб. У місті працюють близько 60 пунктів щеплень, 12 з них – центри. Вакцини у наявності у достатній кількості. У дев’яти стаціонарах міста близько 2 тис. місць для хворих на коронавірус. Наразі завантаженість становить 67 %, з них лише 5 % – вакциновані пацієнти, решта – без щеплень.

«Тому закликаємо людей не нехтувати здоров’ям і вакцинуватися. Якщо є патології з алергологічними захворюваннями, можна звернутися до сімейного лікаря, який направить пацієнта до алергологічного центру для проведення там вакцинації», – додала Юлія Віклієнко.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 21,5 тис мешканців Дніпропетровщини зробили щеплення від коронавірусу трьома дозами
Уряд скоротив термін дії «зелених» COVID-сертифікатів про вакцинацію
Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня
Понад 10 млн українців згенерували COVID-сертифікати в Дії
У МОЗ розповіли про симптоматику штаму “Омікрон”