Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Нікопольському районі «з нуля» зводять другий в області дитсадок-підкову

У Нікопольському районі стартувало будівництво дитсадка. Двоповерхову будівлю у формі підкови зводять «з нуля» у селищі Червоногригорівка. Він розрахований на 115 дошкільнят, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Яскраві, затишні, сучасні. Прагнемо, аби на Дніпропетровщині було більше саме таких дитсадків. На Нікопольщині зводимо «з нуля» дошкільний заклад у формі підкови. Подібний садочок вже є в області – він працює у Покрові», – сказав Валентин Резніченко.

Дитсадок зводять майже у центрі Червоногригорівки, поряд зі школою. Селищний голова Олександр Прокопенко каже – питання дошкільної освіти у селищі стоїть гостро.

«У Червоногригорівці є дитсадок, але він здатен прийняти менше 60 дітей. А потенційних відвідувачів від 1 до 6 років набагато більше. Тому новий садочок – наша мрія», – сказав Червоногригорівський селищний голова Олександр Прокопенко.

Місцеві додають – через нестачу місць батькам доводиться возити малюків до сусідніх селищ громади. Або лишати на сімейному вихованні.

«У нашому садочку немає ясельної групи, тільки середня та старша. Доньку возимо до сусіднього Придніпровського, – розповіла мама півторарічної Уляни Вікторія Гелеван. – Звичайно, було б набагато зручніше, якби дитсадок був поряд із домом. Хочеться, щоб це був теплий, яскравий та сучасний заклад».

Двоповерховий дитсадок зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Вже готовий котлован під улаштування паль, які стануть частиною фундаменту. Одночасно ведемо роботи з будівництва септику – каналізації для дитсадка. Працюємо над котлованом  майбутньої котельні», – розповів виконроб Дмитро Безрідний. 

На першому поверсі будуть адміністративні кабінети, кухня та кімнати для дитячих груп. На другому – спортивна зала, ігрові та спальні.

«Садочок дуже потрібен. Дітей багато, люди зїжджаються до селища з усього району. Наш дитсадок не справляється, дуже тісні групи. А ще, новий дошкільний заклад – це додаткові робочі місця. Побільше б таких проєктів», – сказала місцева мешканка Катерина Клещ. 

Одна з «родзинок» майбутнього дошкільного закладу – великі вікна, від підлоги до стелі. В ігрових зроблять теплу підлогу. Для відвідувачів з інвалідністю передбачені пандуси на знижені пороги.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Буде ще один дитсадок-«підкова»: у селищі на Дніпропетровщині зводять «з нуля» яскравий дошкільний заклад