Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У поїзд із сертифікатом: Укрзалізниця озвучила, що потрібно мати для подорожей після 21 жовтня

З 21 жовтня в поїздах міжобласного сполучення провідники під час посадки будуть перевіряти, чи є у пасажирів сертифікат про вакцинацію.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на брифінг керівника пасажирського напрямку «Укрзалізниці» Олександра Перцовського.

Пряма мова Перцовського: «Обмеження стартуватимуть 21 жовтня. Всі пасажири, які мають квитки на 21 жовтня і далі, вже мають дотримуватися нових правил.

Ці обмеження поширюються на далекі міжобласні пасажирські сполучення. Всі пасажири, які подорожують в приміському сполученні, вони продовжують рухатися в звичайному форматі. Потрібно дотримуватися маскового режиму».

«При посадці провідник перевірятиме окрім паспорта і квитка документ з того переліку, який зазначено в постанові Кабміну. Провідники перевірятимуть пасажирів на наявність сертифікатів про щеплення у паперовому, або електронному вигляді (для жовтої зони достатньо, якщо є відмітка про отримання однієї дози, якщо це червона зона, то потрібно мати повний курс вакцинації – дві дози).

Якщо сертифікату немає у пасажира, то достатньо мати підтвердження про проходження ПЛР-тесту, або експрес-антигентесту, який зроблений не пізніше як за 72 години до подорожі».

Деталі: Перцовський зазначив, що «Укрзалізниця» планує розгорнути на вокзалах лабораторії, що будуть надавати послуги тестування за «доступною ціною». Він також повідомив, що залізниця звернеться до МВС з проханням забезпечити контроль за дотриманням нових карантинних обмежень.

Перцовський наголосив, що ті люди, які вже придбали квитки, ще встигають до 21 жовтня пройти тестування на коронавірус, або ж у разі відмови від поїздки можуть здати квитки «Укрзалізниці» й отримати відшкодування.

Дітям до 18 років не потрібно мати документи про вакцинацію, або тестування. Ті ж, хто має протипоказання до щеплення, може зробити ПЛР-тест, або експрес-тест.

Перцевський також повідомив, що в разі відсутності необхідних документів щодо вакцинації чи тестування провідники можуть не допустити пасажира у поїзд.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: COVID-сертифікат та міжнародне свідоцтво про вакцинацію: різниця між документами та як їх використовувати
Правила поїздок між регіонами: які документи потрібні
Поліція перевірятиме сертифікати про вакцинацію від коронавірусу за QR-кодом
Відсьогодні Дніпропетровщина – у «червоній» епідемічній зоні
COVID-сертифікат про вакцинацію: як реагувати, якщо не вдається створити електронний документ?