Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Томаківці почали реконструювати шкільний стадіон

У Томаківці почали реконструювати стадіон опорної школи. Замість порослого поля облаштовують спортивні майданчики з сучасним покриттям. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«У містах та селах Дніпропетровщини розбудовуємо спортивну інфраструктуру. У Божедарівці, Карпівці, Апостоловому, Перещепиному та Петропавлівці оновлюємо пришкільні стадіони. Стартували роботи і у Томаківці», – зазначив Валентин Резніченко. 

Раніше уроки фізкультури учнів Томаківської опорної школи проходили на звичайному трав’яному полі. Підтримувати його у належному стані намагалися власними силами.

«Заклад має поважний вік – майже півстоліття. Стільки ж і пришкільному стадіону, – розповіла заступниця директора Томаківської школи Ірина Зіненко. – Хочеться, щоб уроки фізкультури проходили у сучасних умовах».

Оновлення шкільного стадіону – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Школярі дуже багато часу проводять у гаджетах. Прагнемо, щоб хоча б на кілька годин на день вони перейшли від телефонів до тренажерів. Гадаю, оновлені майданчики стимулюватимуть до цього», – сказав голова Томаківської селищної громади Іван Калашник.

На шкільному подвір’ї підрядники облаштують ігровий майданчик для волейболу та баскетболу, міні-футбольне поле зі штучною «травою», зону воркауту, бігову доріжку. Та ще одну – для стрибків у довжину.

«Робимо основу під спортивний майданчик. Облаштовуємо дренажну систему футбольного поля та готуємо його під покриття»,  розповів представник підрядної організації Євген Яковлєв.

Згодом приведуть до ладу навколишню територію, додав Євген Яковлєв. Зроблять пішохідні доріжки та висадять рослини.

«Зараз наші уроки фізкультури проходять просто на тротуарі. А бігаємо навколо школи. Хочеться, щоб зявилися нормальні бігові доріжки, футбольне поле з гарним покриттям, майданчики. Щоб зручно було займатися та здавати заліки», – сказала учениця 10 класу Євгенія Іванова. 

У Томаківській опорній школі – понад 550 учнів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Матиме безліч спортивних локацій: у Петропавлівці облаштовують стадіон ліцею №2
В аеропорту Дніпра стартувало будівництво нової злітно-посадкової смуги
У Васильківці почали зводити «з нуля» будинок для дітей-сиріт
Міні-футбольне поле, ігровий майданчик, тренажери: у Покровському ліцеї оновлюють стадіон
У Софіївці осучаснюють стадіон місцевої спортшколи