Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Дніпрі молодих людей безкоштовно навчають блогерству

Як стати блогером, обговорювати складні теми та майстерно комунікувати з аудиторією? Цьому молодих людей, студентів внз Дніпра та області навчають у рамках проєкту, який реалізує громадська організація Гендерний клуб Дніпро у співпраці з ГО Фундація прав людини (Київ) за підтримки уряду ФРН. Про подробиці проєкту його учасники розповіли під час круглого столу, пише Громадський простір.

Участь у проєкті беруть студенти вищих навчальних закладів із Дніпропетровської області під кураторством викладачів внз. Тренінги для молодих людей проводять досвідчені викладачі, які діляться знаннями та навичками щодо написання текстів, ведення блогів, продуктивної роботи в соціальних мережах, мережевого етикету тощо.

“Дякуємо за цікаво надану та корисну інформацію”, – зазначає учасниця проекту Тетяна Бойко, студентка Дніпровського гуманітарного університету. Зараз вона активно веде власний блог та опрацьовує Резолюцію ООН 1325 “Жінки. Мир. Безпека”.

“Я навчився вести блог, комунікувати у соцмережах, отримав багато цікавих знань та познайомився з цікавими людьми”, – зазначає учасник проєкту Дмитро Стрижак.

Також учасники проєкту беруть участь у семінарах та блог-кафе, де зможуть навчитися комунікувати суспільно важливі теми – толерантність, порозуміння, миротворчість та ін., що вкрай актуальні в наш час.

“Важливо долучати молодь до участі у прийнятті рішень, у миротворчих процесах”, – зазначила під час круглого столу Людмила Адашис, к.ю.н., доцентка, доцентка кафедри кафедри міжнародного права Університету митної справи та фінансів (Дніпро).

“Молоді люди отримали нові знання, знайшли нових друзів, тож дякую організаторам за можливість долучитися до проєкту”, – каже Тетяна Алфьорова, к.ю.н, проректорка Дніпровського гуманітарного університету.

Організатор проєкту Гендерний клуб Дніпро запрошує до участі зацікавлених молодих людей, які бажають навчитися писати, вести блоги, активно комунікувати з аудиторією: звертатися до координаторки проєкту Валерії Рєпіної (repina.valeria29@gmail.com).

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: