Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


В Україні має запрацювати повноцінний реєстр зброї

За ініціативи МВС в Україні має запрацювати повноцінний реєстр зброї. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський 26 жовтня під час координаційної наради в Офісі Генерального Прокурора України.

За словами міністра, для правоохоронців та громадян саме законодавче врегулювання є точкою відліку того, яким чином має функціонувати законний обіг зброї.

«За ініціативи МВС до кінця цього року — початку наступного в Україні має запрацювати повноцінний реєстр зброї. Проблема великого неврегульованого обігу травматичної зброї, переробки такої зброї набуває ще більшого характеру. Ми працюємо не тільки над профілактикою, але і над тим, щоб травматична зброя вироблялася таким чином, щоб неможливо було її переробити у вогнепальну. У цьому напрямку ми співпрацюємо з виробниками зброї», — повідомив Денис Монастирський.

Денис Монастирський також зазначив, що теми незаконного обігу зброї та боєприпасів, наркотиків та торгівлі людьми поєднують транснаціональний характер, тому важливо налагодити співпрацю між міжнародними інституціями, які займаються цією проблематикою.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Що думають українці про особисту свободу, безпеку та питання зброї: результати опитування
Як українці ставляться до володіння вогнепальною зброєю: результати опитування