Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Від Магдалинівки до Преображенки завершують укладати 28 км нового асфальту

На Дніпропетровщині оновлюють дорогу Т-04-13. Автошлях поєднує декілька сіл Новомосковського та Дніпровського районів. Нині у роботі – 28-кілометрова ділянка від Магдалинівки до Преображенки. Там завершують укладати вирівнюючий шар асфальту. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Масштабними дорожніми роботами охоплена вся Україна. На Дніпропетровщині будують нові траси та оновлюють існуючі автошляхи. У розпалі – роботи на магістралі територіального значення, що проходить Новомосковським та Дніпровським районами», – зазначив Валентин Резніченко.

Магістраль Т-04-13 приводять до ладу за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Вже уклали асфальт на перших 16 км магістралі. Це автошлях між Губинихою та Магдалинівкою. Тепер взялися за наступну ділянку», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Нині підрядники приводять до ладу наступні 28 км дороги.

«Раніше дорога була повністю «вбита». Їздили узбіччям або просто полем. І машини розбивали. Тепер таких проблем немає, – поділився водій Роман Маслак. – Мені доводиться їздити по всій області. Помітив, що всюди автошляхи приводять до ладу. Роботи масштабні». 

Техніка стартувала від Магдалинівки у напрямку Преображенки. Дорожники вже уклали понад 25 км нового покриття.

«Завершуємо улаштовувати вирівнюючий шар асфальту. Через чотири тижні візьмуть зразки для лабораторних досліджень. Як дадуть «добро», укладемо верхній шар та нанесемо розмітку. Зробимо й узбіччя», – розповів начальник ділянки Сергій Дерев’янко.  

Дорога проходить селами Прядівка і Топчине. Місцеві кажуть, їздити таким автошляхом – саме задоволення.

«У нас справжня траса утворилася. Ми задоволені. Нова дорога чудова! – поділився мешканець Преображенки Сергій Вакуленко. – Щодня доводиться їздити на роботу до Магдалинівки. Раніше це було суцільною проблемою. Тепер – 15 хвилин і на місці».

Траса Т-04-13 з’єднує села двох районів Дніпропетровської області. Вона простягається від Царичанки до Губинихи.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кривому Розі капітально ремонтують школу №4
У Дніпрі оновлюють історичну будівлю столітньої школи №122
Для понад 2 тис учнів: у Дніпрі розпочали оновлення стадіону школи №35
У Петрівці зводять «з нуля» затишну оселю для дітей-сиріт
У Дніпрі стартувала модернізація пологового будинку №1