Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Як ОСББ у Дніпрі можуть отримати інформацію про кількість зареєстрованих осіб у будинку

Виконавці послуг з обслуговування багатоквартирних будинків Дніпра можуть отримати інформацію про кількість зареєстрованих осіб без участі мешканців (рішення виконкому Дніпровської міської ради від 19.06.2018 № 562).

Для цього необхідно звернутися до департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур міськради (вул. Старокозацька, буд. 58, кімната 213) та надати пакет документів для підключення до електронної картотеки: заява на підключення, засвідчені копії статутних документів, а також документів, які підтверджують зазначені у заяві повноваження заявника.

Про це під час пресконференції 7 жовтня повідомила заступниця начальника відділу обліку проживання фізичних осіб управління у сфері державної реєстрації департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур ДМР Ірина Журавльова.

«Протягом п’яти робочих днів адміністратор перевіряє документи. Якщо з ними все добре, підключає користувача до електронної картотеки. Це безкоштовна послуга. Нині до неї мають доступ дев’ять керівних компаній», – зазначила Ірина Журавльова.

Ця послуга також доступна для об’єднань співвласників будинків та ЖБК.

«Для ОСББ це дуже корисна послуга у разі визначення розміру внесків за вивезення твердих побутових відходів, коли ціна формується від кількості зареєстрованих осіб. Якщо дані є в електронній картотеці, то голова ОСББ отримуватиме інформацію автоматично у разі якихось змін. Для цього мешканцям квартири не потрібно буде оформлювати додаткові довідки», – зазначив начальник відділу по роботі з проєктами управління з питань самоорганізації ДМР Владислав Макарець.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У мерії Дніпра розповіли про можливості енергомодернізації та утеплення будинків ОСББ
У 2021 році на Дніпропетровщині створили 190 ОСББ
Ліміти для проєктів співфінансування, штрафи за засмічення території, доля електросамокатів: що ухвалили на сесії Дніпровської міськради
Як дніпровським ОСББ зменшити енерговитрати?
У Дніпрі завершується приймання заявок від ОСББ на участь у співфінансуванні