Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


90% соцпрацівників Дніпропетровщини вакцинувалися від коронавірусу

Майже 8 тис працівників сфери соцзахисту Дніпропетровщини зробили щеплення від COVID-19. Це 90% від їхньої загальної кількості, розповіла під час брифінгу заступниця голови ОДА Ольга Горб.

«Найвищий відсоток вакцинованих працівників – серед держслужбовців, освітян та медиків. Наближається до лідерів і сфера соцзахисту населення – 90% щеплені», – зазначила Ольга Горб. 

Вона додала, що такий самий відсоток вакцинованих – і серед підопічних будинків-інтернатів регіону. Ці заклади продовжують працювати з дотриманням обмежень «червоної» карантинної зони. Соцпрацівники доглядають підопічних і вдома.

«COVID-вакцинація важлива, незалежно від того, в якій сфері ви працюєте. Щеплення рятує від важкого перебігу хвороби. І це ми чітко бачимо по пацієнтам стаціонарів регіону. Бо майже всі вони не мають жодної дози вакцинації», – наголосила Ольга Горб. 

Щепитися мешканці Дніпропетровщини можуть в понад 30 центрах масової вакцинації, будь-якому з більш ніж 200 амбулаторних пунктів. Працюють і 120 мобільних бригад. На вибір – препарати AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer/BioNTech та Moderna. 

Загалом в Дніпропетровській області зробили понад 1 млн 880 тис щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинувалися більш ніж 773 тис людей. 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині рівень захворюваності на COVID-19 знизився на 75%
Щодня на Дніпропетровщині вакцинують від коронавірусу майже 2 тис людей
2343 нові випадки, 1474 людини одужало: COVID-статистика Дніпропетровщини за добу
Майже 9 млн людей скористалися програмою єПідтримка: на що витрачають найбільше
2712 мешканців Дніпропетровщини захворіли, 1043 – одужали: COVID-статистика за добу