Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Безкоштовні правові консультації для дніпрян: куди звертатися

У Дніпрі працює безкоштовний пункт правової консультації. У мерії розповіли, куди звертатися мешканцям у разі порушення їхніх прав. За рік у пункті отримали допомогу зо три сотні людей.

«У місті працює пункт для надання безкоштовних правових консультацій для дніпрян. Там можна отримати інформацію, а також особисто надати для розгляду заяви та претензії. Якщо є питання, можна звернутися за адресою: вул. Князя Володимира Великого, 16, зателефонувати (095-816-39-11, 068-638-28-48, 063-681-61-82) або надіслати заяву (pzkonsalt@gmail.com)», – розповів голова ГО «Дніпропетровський міський комітет захисту прав споживачів» Сергій Вершинін.

Найпоширеніші питання: порушення порядку гарантійного ремонту та обслуговування побутових товарів, скарги на роботу інтернет-магазинів та комунальні питання.

«Найменше звертаються з приводу пенсійного та земельного законодавств та з проблемами з банківськими та фінансовими установами», – зауважив Сергій Вершинін.

«Дніпровська міська рада підтримує проєкти громадських організацій, наприклад, ця ініціатива відкрила доступ правової допомоги мешканцям соціально незахищених верств населення. Вони отримали реальні консультації із захисту своїх прав щодо свавілля продавців (які, до прикладу, надавали небезпечну для життя і здоров’я людей продукцію). Крім того, громадська організація проводила лекції для містян із захисту прав споживачів», – підсумував представник департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Андрій Торопов.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: