Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Бюджет участі Дніпра – 2021: сучасна ігрова кімната з’явиться у відділенні денного перебування для дітей з інвалідністю

Завдяки Бюджету участі у Дніпрі, у відділенні денного перебування для дітей з інвалідністю (міський територіальний центр соціального обслуговування в Новокодацькому районі), з’явиться сучасна ігрова кімната (із меблями, технікою та навчальним обладнанням). Коштує ініціатива майже 500 тисяч гривень, ремонт стартує наступного року. Авторка проєкту-переможця – мама 10-річного хлопчика Марка, який відвідує денний центр реабілітації.

«Радилася із батьками та фахівцями (які працюють у відділенні). Запланували закупівлю іграшок для розвитку дрібної моторики рук, з’являться нові столи, купимо телевізор й зробимо зону із піском. Завдяки цій кімнаті малеча зможе швидше опановувати різноманітні навички», – розповідає авторка проєкту Юлія Шарай.

Ініціатива зібрала рекордну для своєї групи кількість голосів – 2 753: «Цього року медико-соціальна група стала окремою ланкою у Бюджеті участі, до того перебували у муніципальній групі й конкурували із проєктами з благоустрою, ремонтами тощо. Низка ініціатив за цією тематикою дуже швидко набирає обертів, у 2021-му перемогли 6 проєктів: три – з медичної сфери та три – соціальної. Загальний бюджет – 4,8 млн грн», – підкреслив представник департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Владислав Соловйов.

Загалом у відділенні реабілітації навчається 40 діток з різними діагнозами: «Тут проводять з ними лікувальну фізичну культуру, уроки музики, проходять і невеличкі концерти для батьків. Перебування тут безкоштовне», – зауважила заступниця директора Дніпровського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Новокодацькому районі Тетяна Литвин.

«Закликаю дніпрян не боятися й подавати свої ініціативи. Для мене це перший досвід, але який! Немає нічого неможливого!» – закликала містян авторка проєкту Юлія Шарай.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Бюджет участі Дніпра: яка подальша доля проєктів?
У Дніпрі оновили програму «Бюджету участі» та змінили положення
У Дніпрі вперше розпочнеться реалізація мікропроєктів від школярів «Бюджетик Участик»
Соцініціативи «Бюджету участі» у Дніпрі: що реалізують у 2022 році
Інструмент електронної демократії: як завдяки сайту «Бюджет участі» містяни змінюють Дніпро на краще