Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


До переліку «Доступних ліків» додали 57 препаратів для лікування епілепсії, розладів психіки та поведінки

57 нових позицій включили до списку урядової програми «Доступні ліки». Тепер препарати безкоштовно або зі знижкою можуть отримати пацієнти з епілепсією, розладами психіки та поведінки. Про це сповістили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

«У перелік «Доступних ліків» тепер входять, зокрема, препарати для лікування посттравматичного стресового розладу, шизофренії, афективних та невротичних розладів, депресії. 18 з них безкоштовні. Решту можна придбати зі знижкою», – розповіла заступниця  директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька. 

Аби отримати ліки, знадобиться електронний рецепт. Їх виписують неврологи або психіатри. Е-документ діє у будь-якому регіоні країни протягом місяця. З ним потрібно звернутися до однієї з аптек, яка бере участь в програмі реімбурсації. На Дніпропетровщині таких понад 700.

За програмою «Доступні ліки» можна отримати і препарати від серцево-судинних захворювань, діабету 2-го типу та бронхіальної астми.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Мешканці Дніпропетровщини можуть придбати «Доступні ліки» з розширеного списку