Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Нові ЦНАПи та центри підтримки «Дії»: у ДніпроОДА розповіли останні діджитал-новини регіону

На Дніпропетровщині відкривають нові ЦНАПи. У центрах адміністративних послуг допомагають користуватися порталом «Дія». Мінцифри запускає нову послугу – е-реєстрацію місця проживання. Про діджитал-новини під час публічного звіту розповів заступник голови ДніпроОДА Іван Начовний. 

«На Дніпропетровщину завітала команда Мінцифри. Разом відвідали центр підтримки «Дії» у Дніпрі. Загалом в регіоні таких 63 – вони працюють у ЦНАПах», – розповів  Іван Начовний. 

За словами Івана Начовного, у центрах підтримки «Дії» допомагають згенерувати електронні СOVID-сертифікати.

«Адміністратори консультують, як згенерувати сертифікат, продовжити термін його дії, усунути помилки. За необхідності, допоможуть завантажити у застосунку PDF-версію документа про вакцинацію. Це нова опція – раніше вона була доступною лише на сайті», – сказав заступник голови ОДА. 

Іван Начовний відзначив, що загалом на Дніпропетровщині вже зробили понад 2 млн 258 тис щеплень від COVID-19. Загалом імунізували 46% дорослого населення області.

«Наразі ліжка у госпітальних базах заповнені менш ніж на 40%. Проте розслаблятися зарано. За останню добу в регіоні на коронавірус занедужали 473 людини. Тож закликаю всіх вакцинуватися та дотримуватися карантинних обмежень», – сказав Іван Начовний.

Мінцифри запускає нову послугу, повідомив перший заступник голови ОДА. Зареєструвати місце проживання можна буде онлайн. Бета-тестування опції стартує 1 грудня. Для е-реєстрації знадобляться податковий номер та електронний підпис заявника, власників або співвласників житла.

«Зареєструвати місце проживання в «Дії» зможуть мешканці 63 громад області. Незабаром опція стане доступною і для жителів великих міст», – наголосив Іван Начовний. 

Нині в області – 80 центрів адмінпослуг. Із них 30 відкрили у 2021-му. Цього тижня розпочнуть роботу ще два – у Вишнівській та Саксаганській громадах Кам’янського району.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Адмінпослуги й адмінпроцедура: підсумки липня
Облаштують куточки самообслуговування: 16 ЦНАПів Дніпропетровщини отримали сучасні ноутбуки
Адмінпослуги й адмінпроцедура: підсумки червня 2022
Зміни у системі надання адмінпослуг та новини зі сфери публічного адміністрування (21 – 30 червня)
У 16 ЦНАПах Дніпропетровщини облаштують місця для самообслуговування