Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі ухвалено стратегію розвитку міста до 2030 року

У Дніпрі затвердили стратегію розвитку міста до 2030 року. Відповідне рішення ухвалили депутати на 12-й черговій сесії міської ради. Документ розроблений відповідно до положень статуту територіальної громади міста, а також з урахуванням оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку.

Даний документ визначає три основні напрями та понад десяток цілей розвитку Дніпра, відкриває нові можливості та перспективи. Отже, за напрямом «інноваційність» Дніпро постає відкритою екосистемою інновацій, економічним, фінансовим регіональним центром, міжнародним освітнім центром, хабом нових індустрій.

За напрямом «комфорт» у місті розвиватимуть людський капітал (освіту, медичний сервіс, галузь охорони здоров’я), інфраструктуру, стратегічно протидіятимуть глобальним викликам та загрозам тощо. А за напрямом ідентичності серед іншого окреслені такі стратегічні цілі, як гармонізація міського життя, підвищення суб’єктності дніпрян – любов до рідного міста, відчуття причетності, залученість кожного до розвитку.

«Стратегія – рецепт формування напрямів роботи міської влади, упорядкування візії розвитку міста, є передумовою для діалогу зі стейкхолдерами, а також інструментом для розвитку», – зазначають у КП «Агентство розвитку Дніпра».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Збільшення фінансування «Бюджету участі Дніпра» та розблокування аеропорту для доступних міжнародних перельотів: підтримано дві петиції
Ухвалено бюджет Дніпра на 2022 рік: основні показники
У мерії Дніпра розповіли про можливості енергомодернізації та утеплення будинків ОСББ
У Дніпрі затвердили програму розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на 2022-2026 роки
Навести лад на набережній та у зелених зонах Дніпра: підсумки чергової сесії міської ради