Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі відбулась презентація схеми теплопостачання USAID: для чого це потрібно

У Ситуаційному центрі Дніпровської міської ради відбулась робоча координаційна нарада в рамках спільного проєкту з USAID щодо розроблення схеми теплопостачання Дніпра. Це великий стратегічний документ, у ньому будуть викладені всі заходи, які необхідно буде втілити місту, аби вдосконалити систему централізованого опалення.

«Дніпро став одним із шести міст в Україні, які перемогли в спільному проєкті з USAID. Це проєкт енергетичної безпеки, який повинен допомогти містам розробити схеми модернізації централізованого теплопостачання, щоб скоротити витрати енергоносіїв та зменшити викиди в атмосферу. Закінчити розробку спільного документу з USAID ми плануємо до кінця 2023 року», – розповіла директорка департаменту інноваційного розвитку ДМР Юлія Павлюк.

Найближчим часом представник USAID, компанія «Urban Technology Alliance», вивчатиме систему централізованого опалення у Дніпрі, після цього аналізу будуть розроблені кроки, які допоможуть модернізувати наявну систему та оптимізувати взаємодію між постачальниками теплової енергії.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Що таке абонплата за опалення в Дніпрі: пояснення КП «Теплоенерго»
Жителі Дніпра платитимуть не тільки за тепло, а й за обслуговування: коментар експерта
Опалення в будинки жителів Дніпра дадуть не раніше 1 листопада, — Михайло Лисенко
Дніпропетровщина: у Підгородному оголосили надзвичайну ситуацію через проблеми з опаленням соцсфери