Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі запрацював застосунок «D-Transport»: новини і точний рух громадського транспорту

У Дніпрі запрацював застосунок «D-Transport». Там можна бачити точний рух всього громадського транспорту міста: тролейбусів, трамваїв, автобусів і метро. Завантажується застосунок через Google Play Store та App Store.

«Ми робимо все для зручності дніпрян. Нещодавно представили чат-бот контакт-центру – серед містян він дуже популярний, адже можна швидко та зручно подати заявку щодо вирішення комунальних питань. І зараз для якісного моніторингу руху пасажирського транспорту запускаємо сервіс «D-Transport»», – доповів заступник міського голови щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.

Раніше у Дніпрі користувалися всеукраїнськими сервісами, які також передають інформацію щодо руху транспорту.

«Якість GPS-трекерів в Україні різна, більшість сервісів «узагальнювала» інформацію, а от міський застосунок передаватиме все максимально точно, адже отримуватиме інформацію з єдиного оперативно-диспетчерського центру, до якого надається інформація про рух 35 маршрутів електротранспорту (14 трамваїв, 21 тролейбус), 99 автобусних маршрутів», – зауважив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

На застосунок «D-Transport» містянам приходитимуть повідомлення про зміни в русі – сталася аварія чи ведуться ремонтні роботи. А ще він абсолютно безкоштовний і не має реклами.

«На нашому сайті є й інструкції з користування», – підкреслив начальник оперативно-диспетчерського центру КП «Дніпровський електротранспорт» Олег Клевцов.

«Також дніпряни зможуть обирати улюблені маршрути, є важлива інформація для людей з інвалідністю (наприклад, щодо низькопідлогового транспорту) та оплата онлайн. Звичайно, сервіс ще допрацьовуватиметься, тож ми чекаємо на фідбек від містян щодо доповнень», – підсумувала керівниця проєкту Ірина Ткаченко.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Електронний суд: відбулася презентація мобільного застосунку